Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wakacje na mazurach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 8:16    Temat postu: wakacje na mazurach Odpowiedz z cytatem

Może polecić ktoś fajny domek na mazurach - w ładnym miejscu i spoko standardzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Wto 7 Lis 2023, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melanotan https://melanotan.biz/ to produkt, którym się zachwycam. Moja skóra jest teraz wspaniale opalona, a ja nie muszę martwić się o poparzenia słoneczne podczas różnych wyjazdów. Polecam każdemu, kto pragnie zdrowej opalenizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1273

PostWysłany: Sob 2 Gru 2023, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając tani wakacyjny wyjazd, warto poszukać mniej popularnych, ale równie atrakcyjnych kierunków. Mniej znane miejsca często oferują niższe ceny i mniejsze tłumy turystów. Skupienie się na lokalnych atrakcjach może przynieść niezapomniane wrażenia. Wiele inspiracji i praktycznych porad na temat wyboru kierunku znajdziesz na https://szlakiprzygody.pl/tani-wakacyjny-wyjazd-jak-go-zorganizowac/ i odkrywanie mniej znanych miejsc to świetna okazja do przeżywania autentycznych przygód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 11 Gru 2023, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto by nie chciał takich wakacji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Pon 11 Gru 2023, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie plany na wakacje?

https://leadership-center.pl/blog/narzedzia-do-zarzadzania-projektami/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Czw 21 Gru 2023, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce już mam wszystko zwiedzone. Teraz przyszedł czas zwiedzać zagranicę. Nie mam o tym żadnego pojęcia dlatego myślę o tym, aby skorzystać z usług biura podróży. Planetescape wzbudził moje zainteresowanie. Mają bardzo ciekawe wpisy na ich blogu, a oferta jest szeroka i korzystna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Czw 28 Gru 2023, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam rewelacyjną stronę jaką jest https://dworzeconline.pl/info/strefa-pasazera/aktualnosci/polaczenia-miedzynarodowe To nowatorska platforma sprzedaży biletów autobusowych. Tutaj sprawdzisz rozkłady jazdy autobusów, rozkład jazdy z każdego przystanku, wyszukasz najdogodniejsze kursy i połączenia autobusowe oraz w prosty i szybki sposób kupisz bilety w wybranym standardzie podróży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 28 Gru 2023, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wielu osobom jezioro będzie kojarzyło się z wieloma różnymi atrakcjami, jak np. pływanie rowerkami, kajakami, a ostatnio pojawiła się nowość, jak pływanie deską SUP. Jeśli byliście w tym sezonie nad jeziorem, to na pewno zauważyliście, że znajdzie się kilka osób, które z tego korzystają. Można wybrać jakąś wypożyczalnię lub samemu skompletować sprzęt, np. na stronie gosup.pl . Mają ciekawy wybór, a deski dostępne są w różnych wariantach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group