Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

psycholog czy psycholożka?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorme
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 10:52    Temat postu: psycholog czy psycholożka? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Czy Waszym zdaniem, jeśli chciałabym umówić się na sesję do poradni psychologicznej, to czy osoba prowadząca terapię ma znaczenie? Chodzi mi o kwestie płciowe - zrobi mi to różnicę, jeśli spotkam się z bodaj jedynym w https://spps.pl/poradnia-psychologiczna-spps/ Panem Psychologiem a nie Panią Psycholożką... czy takie kwestie raczej nie mają znaczenia dla efektów Confused


Ostatnio zmieniony przez dorme dnia Pon 10 Lut 2020, 10:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zboncak.rossie
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 6 Lut 2020, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to bez różnicy, jeśli Ty będziesz się czuć z tym komfortowo, wszystko jest kwestią indywidualną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2020, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bardzo dużo zależy od psychologa, tego jakie wzbudzi on w was zaufanie;) Dlatego też wybieraj sprawdzone poradnie. Jeżeli chodzi o różne problemy psychologiczne, nadmierny stres, depresje, terapie dla par, walkę z uzależnieniami i wiele innych trudnych życiowo sytuacji, to poradnia https://psychoterapiacotam.pl powinna tu na pewno super się sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sro 1 Lip 2020, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są takie emocje, które ukrywamy przed innymi ludźmi – bo się wstydzimy, boimy, nie chcemy o nich myśleć. Warto o takich emocjach porozmawiać z psychologiem – relacja z terapeutą wyklucza ocenę, a zakłada pełną akceptację. Dlatego korzystanie z pomocy znajomych https://wetalk.pl/blog/czym-sie-rozni-wizyta-u-psychologa-od-rozmowy-z-przyjacielem/ nie będzie tak skuteczne jak pomoc psychologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omiboras99
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro 1 Lip 2020, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że taki wybór to raczej indywidualna decyzja
_________________
nietrzymanie moczu leczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 10 Lip 2020, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to nie ma znaczenia, czy rozmawiamy z panią czy panem. Tak naprawdę możemy się jedynie krygować przy kimś obcym, ale płeć nie ma znaczenia w terapii, naprawdę. W ośrodku Nefo, w którym leczyłam się z uzależnienia, mialam kontakt z psychologami i psycholożkami. Dla mnie nie było różnicy, ważne, że mi pomogli, że wyszłam z nałogu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 2 Sie 2020, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wolicie zdecydować się na terapię u kobiety to polecam Poznanie: https://poznanie-psychoterapia.pl/o-nas/. To cztery świetne panie psycholog, które z pewnością pomogą Wam uporać się z problemem natury psychologicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baburmars
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro 12 Sie 2020, 5:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raczej jest indywidualny wybór każdego z osobna
_________________
wędki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sro 19 Sie 2020, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej samemu się nad tym zastanowić, ale nie powinno to w sumie grac jakiegoś większego problemu. najważniejsze są kompetencje.
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a może terapie online? Z tego co widze to tutaj https://wetalk.pl/ jest właśnie taka możliwość. Kontaktujecie się z psychologiem wtedy kiedy potrzebujecie i z każdego urządzenia mobilnego. Polecam wam zainteresować się tym rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group