Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzedać samochód
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DużaRóża2
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 13

PostWysłany: Sro 1 Lip 2020, 10:54    Temat postu: Sprzedać samochód Odpowiedz z cytatem

Cześć,
chcemy sprzedać swoje auto i szukamy jakiegoś dobrego skupu. Znalazłam ofertę taką: skup samochodów wadowice i wygląda to dobrze na moe oko. Co myślicie? Może ktoś korzystał?
Dajcie znać, dziękuję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara72
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw 2 Lip 2020, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro interesuje Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na ów temat. Polecam w wolnej chwili bo faktycznie warto według mojej oceny - http://uzywanaeklasa.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, ostatnio spotkałem się z takim zagadnieniem jak utrata wartości handlowej pojazdu i zastanawiam się na czym to dokładnie polega. Możecie mi coś w tej kwestii doradzić? Będę wam bardzo wdzięczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Czw 16 Lip 2020, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie wiem dlaczego ale my jakoś nigdy ie mieliśmy problemów ze sprzedażą samochodów. Za każdym razem dość szybko nam to się udawało. Teraz także sprzedajemy samochód i rozglądamy się za nowym. Mąż postanowił że tym razem kupimy samochód z salonu. Zabrał mnie do salonu BMW Bawaria Motors Warszawa, gdzie mogłam wsiąść do super nowoczesnego samochodu jakim jest BMW. Wiecie, że bardzo fajnie się taki większy samochód prowadzi no i jest bardzo komfortowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba_pe09
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 16 Lip 2020, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli samochód jest w dobrym stanie, to najbardziej opłacalnie będzie sprzedać go samemu
_________________
http://tangerinemusic.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 4 Sie 2020, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedać samochód można praktycznie bez żadnych problemów. Wszystko zależy od tego gdzie nasz samochód wystawimy na sprzedaż. W każdym bądź razie tak czy inaczej warto przed sprzedażą taki samochód bardziej przygotować. Nawet znalazłam ten sklep https://www.xenon24.eu/ w którym to można znaleźć wszelkiego typu rzeczy niezbędne do pielęgnacji i naprawy reflektorów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babitasr
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią 7 Sie 2020, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba sprzedawać samochód lokalnie na jakimś portalu z ogłoszeniami
_________________
Kreator cv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Sob 28 Lis 2020, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się tutaj z opinią powyżej nie zgodzę. Mnie samodzielne sprzedawanie samochodu kosztowało zbyt dużo nerwów. Postanowiłam skorzystać z pomocy profesjonalistów w tym zakresie. Na stronie https://autoskupslask.com/auto-skup-chorzow/ znalazłam auto skup w niedalekiej okolicy i zadzwoniłam. Panowie podjechali na umówione spotkanie i dopełniliśmy formalności. Szybko, sprawie i bez stresu. Dla mnie rewelacyjne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kami92
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Sro 3 Mar 2021, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to, czy samochód nowy, czy stary, trzeba o niego właściwie zadbac. Potrzebne są do tego odpowiednie kosmetyki i akcesoria samochodowe. Ja polecam m.in. Mikrofibry Work Stuff. Sam z nich korzystam i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tsporer
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 4 Mar 2021, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wystawić ogłoszenia w internecie, tak aby nasza oferta miała większy zasięg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group