Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie na ślub
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawka232
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 19

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2020, 11:27    Temat postu: paznokcie na ślub Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jaki miałyście manicure na swoim ślubie? Ja mam już znaleziony salon https://www.nailsbody.pl/#onas, poleciła mi go przyjaciółka, ale kompletnie nie wiem jakie paznokcie chce mieć w ten wyjątkowy dzień. Jak jest u Was? Myślicie nad jakimiś klasycznymi czy jednak trochę szalone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2020, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można próbować się z sieci zainspirować. Bo temat paznokci co roku wraca, wciąż i wciąż. Możecie na przykład tutaj https://kraina-stylu.pl/paznokcie-wiosna poczytać o tym, jak pięknie ozdobić paznokcie i nie tylko. Moim zdaniem większość kobiet lubi je stylizować, bo wtedy czujemy się pewniejsze siebie i bardziej eleganckie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pon 25 Maj 2020, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy ja wychodziłam za mąż, najbardziej modne były paznokcie akrylowe. Obecnie jednak śmiało zdecydowałabym się na hybrydy. Często robię takie właśnie stylizacje, stawiając przede wszystkim na produkty z https://horex.pl/kobieta/paznokcie/lakiery_hybrydowe.html . Bazy bardzo fajnie się tutaj nakładają- nie są ani za gęste, ani zbyt rzadkie zwłaszcza moja ulubiona baza proteinowa Indygo , a przy tym mamy tutaj do wyboru wiele fajnych odcieni. w tym moje ukochane róże Semilac uśmiech . Poza tym mogę sobie tutaj wszystko wygodnie zamówić online, bo powiem szczerze, póki co mimo wszystko jednak staram się nie wychodzić z domu uśmiech.

Ostatnio zmieniony przez Martynna27 dnia Czw 4 Cze 2020, 22:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kami1lka
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 26

PostWysłany: Wto 26 Maj 2020, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam hybrydy, pudrowy róż uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klasyczny french manicure to najlepsze rozwiązanie. i nawet nie tzreba iść do salonu, można kupić tą odżywkę z eveline 10 in 1 french manicure i można sobie taką stylizacje wyczarować samodzielnie w domu w kilka minut uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero planuję zrobić manicure na swój ślub ale myślę, że sama dam radę. Będzie mi jedynie potrzebny dobrej jakości lakier do paznokci w odcieniu delikatnego różu lub perłowej bieli. Znalazłam bardzo ciekawy asortyment na stronie tego sklepu https://www.perfumesco.pl/lakier-do-paznokci . Pewnie, właśnie tu zamówię, ale może Wy też macie jakieś ciekawe pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi znajoma chce zrobić paznokcie i dlatego mam do Was pytanie. Czy znacie ibd zel do paznokci https://dyskontkosmetyczny.pl/197-zele-firmy-ibd ? Czy on się dobrze trzyma? Jaki lakier na niego położyć? Do tej pory tylko sobie malowałam paznokcie, więc jestem zielona w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasha93
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 5 Lip 2020, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak uważacie, czy paznokcie powinny być raczej skromne do ślubu, czy bogate na ile się da?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
king.beau
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 17 Lip 2020, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej podoba mi się francuski manicure, ponieważ jest bardzo delikatny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pbode
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lip 2020, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za długimi paznokciami u kobiet, a szczególnie gdy są doklejane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group