Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyposażenie salonu kosmetycznego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 12:00    Temat postu: Wyposażenie salonu kosmetycznego Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie otwierał salon kosmetyczny? Chodzi mi przede wszystkim ile może kosztować w ostatecznym rozrachunku wyposażenie kosmetyczne. Po jakim czasie na takim salonie można zacząć zarabiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Sob 13 Cze 2020, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie koszt zakupu sprzętu do salony kosmetycznego w sporej mierze jest uzależniony od rodzaju zabiegów, jakie chcesz zaoferować swoim klientom. Niemniej jednak oczywiście na początku często trudno jest zainwestować duże sumy, dlatego też moim zdaniem warto zwrócić uwagę na ofertę, jaką posiada ta wypożyczalnia laserów https://www.depilar.pl/ . Warunki współpracy są tutaj niezwykle atrakcyjne, a co więcej nie musimy obawiać się o punktualność, ani też wysokie koszty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 159

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku w każdym biznesie jest się trochę stratnym. Musisz wyrobić sobie renomę i zacząć przyjmować więcej klientów. Nie zapominaj też o profesjonalnych kosmetykach. Możesz takie zamówić ze sklepu https://www.cibacosmetics.pl/ gdzie znajdziesz takie profesjonalne kosmetyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 4 Lip 2020, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w salonie potrzebujesz takich rzeczy jak np maseczki czy przyłbice to w tym temacie warto zgłosić isę do nich https://naturazdrowie.pl/sprzet-medyczny Wiem ze sporo salonów zaopatruje się u nich w tego typu akcesoria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to dobry pomysł na biznes, warto się nad tym zastanowić i dobrze na to przygotować. Będziecie musieli zdecydować się na inwestycje w profesjonalny sprzęt kosmetyczny. Tu fotele kosmetyczne i inne meble się na pewno przydadzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martine87
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że takie wyposażenie kosztuje tak dużo. Nie stać mnie na nowy sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 2 Lis 2020, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwazniejszą kwestią będzie tutaj wyposażenie i sprzęt najwyższej jakości. Moim zdaniem, autoklaw do gabinetu kosmetycznego będzie tutaj podstawą bez ktorego ani rusz. Autoklaw to urządzenie przeznaczone do sterylizacji różnych narzędzi, kosmetycznych medycznych i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Sob 19 Mar 2022, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając sprzętu do swojego salonu kosmetycznego to polecam także wziąć pod uwagę autoklaw enbio s sprawdza się swietnie jako urządzenie do sterylizacji akcesoriów oraz narzędzi kosmetycznych. Jak jeszcze na nic ciekawego nie trafiliście to polecam sprawdzić go tutaj https://finefactory.pl/p/218/111112/autoklaw-enbio-s-black--autoklawy-kosmetyczne-i-medyczne-dezynfekcja-i-sterylizacja-firma.html super opcja dla osób, które szukają wysokiej jakości i konkretnego wsparcia przy całej realizacji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nemanja
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat, sporo się dowiedziałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randi
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 84

PostWysłany: Czw 24 Mar 2022, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam na jednej ścianie w gabinecie zrobić lustra, żeby optycznie powiększyć całe pomieszczenie. Niestety koszt mnie trochę zniechęcił. Znalazłam tańszą alternatywę w postaci lustra plexi: https://plasticexpress.pl/configurator/74-plexi-lustro i zastanawiam się, jak się sprawdzi ten materiał. Macie z nim jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group