Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

smaczne wesele
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna012
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 9:20    Temat postu: smaczne wesele Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny! Dostałam ostatnio propozycje menu na wesele i jest tego tyle, że nie wiem na co się zdecydować... z mięsem, bez mięsa, wege, z laktozą, bez laktozy, z glutenem albo żywność bezglutenowa... Jak się tym odnaleźćpytajnikpytajnik Podpowiedzcie, jakie jedzenie miałyście u siebie na weselu albo jakie planujecie mieć? Dzięki za pomoc uśmiech
_________________
aquaforest sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2020, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam całe menu z hotelowej restauracji. Robiłam wesele w hotelu Biały Dom w Paniówkach i było naprawdę rewelacyjne. Przekąski i posiłek - palce lizać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2020, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na weselu we Wrocławiu miałam catering z Margaret. Menu opierało sie głównie na polskich tradycyjnych daniach, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Tylko tort zamawiałam osobno, tak to wszystko u nich uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 23:31    Temat postu: Re: smaczne wesele Odpowiedz z cytatem

justyna012 napisał:
Cześć dziewczyny! Dostałam ostatnio propozycje menu na wesele i jest tego tyle, że nie wiem na co się zdecydować... z mięsem, bez mięsa, wege, z laktozą, bez laktozy, z glutenem albo żywność bezglutenowa... Jak się tym odnaleźćpytajnikpytajnik Podpowiedzcie, jakie jedzenie miałyście u siebie na weselu albo jakie planujecie mieć? Dzięki za pomoc uśmiech



ja miałam listę osób które mają jakieś alergie czy coś i przy wyborze menu w cateringu margaret po prostu poinformowałam jaka jest sytuacja ;p nie było żadnego problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoTostao
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 27

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są jakieś problemy finansowe, z których nie można się wydostać? Następnie zwróć uwagę na tę stronę https://www.betglob.pl/artykuly/koronawirus-i-zaklady-online-mieszanka-wybuchowa-dla-uzaleznionych-od-hazardu/14760 , gdzie zawsze mogę przeczytać coś nowego o hazardzie. Spróbuj i jesteś pewien, że na pewno będziesz zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Lara72
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 7

PostWysłany: Sro 24 Cze 2020, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro dotyczy Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo wartościowych informacji na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - http://talireprogastronomii.cz .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 26 Cze 2020, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie, na pewno się w tym odnajdziesz oczko spokojnie przeanalizuj menu, zapytaj się gości co oni jadają, czy jest np. dużo wegan czy osób nie jedzących glutenu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek34
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 23 Lis 2020, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smacznie i nie za dużo ! uśmiech to najważniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie musisz po prostu dać możliwość gościom wybrania wersji czy to bezglutenowej, czy bezmięsnej itp. Warto też pomyśleć o różnorodnych daniach. Można przygotowac wegetariańskie sałatki, a osobno dać wędliny i sery. Jak coś to w https://sklep.corrida.pl/ można zamówić pyszne wędliny i sery hiszpańskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek śieszy Ci się, skontaktuj się z nami ,a dostaniesz gotową spółkę na miarę Twoich potrzeb z tym co neizbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group