Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

stół fit
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeść uwielbiam ale muszę się ograniczać z moim zespołem jelita wrażliwego niestety smutny jest coraz gorzej z tym wszystkim smutny nie mogę sobie pozwolić na obfity obiad czy śniadanie, muszę stosować dietę. Do tego jeszcze całkiem niedawno lekarz mi przepisał preparat intesta http://intesta.pl dzięki któremu naprawdę stan moich jelit wyraźnie się polepszył , więc może sobie cos w końcu dobrego zjem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mirkania
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pią 8 Cze 2018, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stół fit? O tym jeszcze nie słyszałam. Może jeszcze postawicie mini siłownie na sali żeby każdy mogł przypakować Very Happy Wesele musi być na bogato, musi lać się alkohol i trzeb jeść dobre, tłuste i słodkie rzeczy Very Happy Ja to nawet sama sobie ciasta robie Odpowiedni sprzęt od https://www.sklep.savpol.pl/papier-do-pieczenia-i-gotowania/ i nie jest to wcale nic trudnego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gergi40
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 23 Lip 2018, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz o tym słyszę.
_________________
sposoby na powiększenie biustu - przeczytaj ten artykuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czelin39
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 31 Lip 2018, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie to nie miejsce na fit przekąski.

__

ubezpieczenia na życie dla emerytów z zyciedirect.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
don_kichot
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzeniem fit też można się objeść, a jakie są tam pyszności?? Owocowe deserki, koktajle, sałatki i surówki, pyszne soki... uśmiech
_________________
"Najbardziej palącą potrzebą ludzkiej natury jest pragnienie bycia ważnym." – Prof. John Dewey
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata1620
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się ten pomysł! Dodanie stołów fit obok stołu wiejskiego może być świetnym rozwiązaniem. Szczególnie gdy np. organizujemy wesele w lecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 23:37    Temat postu: Re: stół fit Odpowiedz z cytatem

weselnik napisał:
na moim weselu oprócz stołu wiejskiego pojawił się stół fit i to był strzał w 10! Warto propagować choćby wśród gości, rodziny zdrowy styl życia i zdrową żywność! Trzeba przełamywać weselne stereotypy. U nas najlepiej sprawdził się produkty z firmy vivio http://vivio.pl/pl/. Oczywiście z tych produktów zrobiliśmy fajne przekąski.



oo, ciekawy pomysł ;p sama catering mam juz wybrany (margaret z wrocławia) ale chyba skonsultuje z nimi taki pomysł oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 12 Cze 2020, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki stół fit to świetne rozwiązanie na przyjęciu. Faktycznie nie wszyscy goście zawsze wszystko jedzą. Ja to pomyślałam, żeby na co dzień mieć takie zdrowe odżywianie w domu, dlatego fajna byłaby dla mnie dieta pudełkowa łódź . Słyszałam, że firma przygotowuje bardzo urozmaicone posiłki i jeśli ktoś sobie życzy to nawet na indywidualne zlecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 16 Cze 2020, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie słyszałam o stole fit, ale biorąc pod uwagę że wiele osób dba o linię to może to byc dobra opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam fit, wegańskie, normalny stół, kącik wiejski uśmiech od wyboru do koloru, niech się cieszą ludzie i jedzą tak by im smakowało.
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group