Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak rozwinąć swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abmers
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto 12 Maj 2020, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym sposobem na rozwój biznesu jest inwestycja w pracowników
_________________
minerały z morza martwego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Sro 13 Maj 2020, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuszna uwaga, bo to własnie pracownicy tworzą firmę. Bynajmniej w zdecydowanej większości tak się dzieje. Ja dodałabym jeszcze zainwestowanie w odpowiedni program. Ten, jeśli jest dobrze dopasowany zarówno do potrzeb branży, jak i konkretnego przedsiębiorstwa znaczeni ułatwi pracę w nim. Ja taki program, jakiego szukałam znalazłam na https://www.pckf.pl/programy-dla-firm . Na stronie znaleźć można również spory wybór urządzeń fiskalnych. Te także znacznie usprawniają funkcjonowanie przedsiębiorstwa, więc warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babinat642
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 4:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest inwestować w swoich pracowników
_________________
przeprowadzki Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrze będzie zainteresowac się portalem jakim jest https://goidea.pl/filemaker.php który daje Ci możliwość stworzenia sobie aplikacji dzięki której będziesz monitorować wiele procesów w firmie, jak na przykład kampanie marketingowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bibomasmik77
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym sposobem na rozwój biznesu jest inwestowanie w pracowników
_________________
fmclodz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 25 Maj 2020, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od tego czym się zajmujecie. W wielu biznesach wsparcie IT sprawdza się świetnie, może warto o tym pomyśleć? Ja na stronie https://wirautomation.pl znalazłam specjalistów od automatyki przemysłowej. W branży produkcyjnej to konieczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda się dobry i szybki komputer dzięki któremu bedziesz w stanie prowadzić kampanie reklamowe oraz obsłgiwać szybciej klientów. Na stronie https://itnes.pl/komputery-dell-vostro-3671/komputer-dell-vostro-3671-n506bvd3671btpcee01_r2005_22nm-tower-i7-9700-ram-8gb-256gb-1tb-gf-gtx-1650-dvd-windows-10-pro-3os.html znajdziesz bardzo dobrego Della z 8GB Ramu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz mieć dobry komputer biznesowy to nie szukaj po omacku najpierw poczytaj na temat upatrzonego modelu. Ja chcę kupić teraz model od Della i na stronie https://dell-laptopy.pl/dell-xps-15-definicja-biznesowego-prestizu/ znalazłam bardzo dużo cennych informacji na temat jego plusów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komerasert
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro 3 Cze 2020, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na rozwój biznesu moim zdaniem jest inwestycja w pracowników
_________________
panele słoneczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pią 5 Cze 2020, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A komu zleciliście zaprojektowanie wizytówek? Chciałabym wynająć kogoś sprawdzonego, kto robi projekty graficzne na wysokim poziomie. Może znacie Artlime, portfolio wygląda całkiem ciekawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 51, 52, 53  Następny
Strona 19 z 53

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group