Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nauka języka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tati17
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2020
Posty: 14

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2020, 10:47    Temat postu: Nauka języka Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu w necie napotkałam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - http://jezykiwewroclawiu.pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo doedukować. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne fajne wpisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RyszardL
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2020
Posty: 5
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna storna
_________________
Fotograf Ślubny Bytom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klika
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sie 2020
Posty: 20

PostWysłany: Wto 13 Paź 2020, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są tam zarówno inne fajne wpisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pingu
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Lis 2020, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale nie jestem z Wrocławia aby mnie to zainteresowalo ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 7 Gru 2020, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogo polecacie?

___
firanki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 4 Sty 2021, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o nauce to ja zastanawiam się nad tym czy by oprócz nauki języka obcego nie pójść za ciosem i nie zapisać się na jakieś może studia. I tak dowiedziałam się, że rekrutacja na studia warszawa ruszyła także wiem, że warto spróbować. Więc złożyłam papiery i zobaczymy czy w ogóle się dostanę. W Wy na jakie kierunki studiów zdawaliście? Czy na jeden czy na kilka jednocześnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 15 Lut 2021, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz się nauczyć języka obcego to polecam kupować podręczniki szkolne ze względu na chronologie podstaw które powinnaś poznać. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-biologia-2021 znajdziesz idealne podręczniki do nauki języka.


uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka oczywiście języków obcych bardzo ważna jest. Lecz nie zapominajmy, że inne przedmioty także są bardzo ważne. Dlatego też jak tylko zauważyłam, że syn zaczyna mieć problemy z chemii to od razu znalazłam tutaj https://www.chemmaster.pl/ kursy chemia dzięki którym z pewnością uda mu się nadrobić wszelkie zaległości z tego przedmiotu. Także cieszę się, że takiego typu kursy można bez problemu znaleźć w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej uczyć się od najmłodszych lat, dzieci łatwo przyswajają wiedzę. Wiem, że wy już nie nadrobicie tego, no ale zadbajcie o swoje dzieci. Ja znalazłam tak Te Vizje - szkołe prywatną gdzie jest bardzo dużo angielskiego. Zobaczcie sobie na stronie https://gdansk.tevizja.pl/#_ga=2.206017111.571622773.1526898379-805966605.1518604893 ich placówkę z Gdańska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że do nauki jakiegokolwiek języka przydać się mogą także słowniki. Polecam więc rzucić okiem na słownik łacińsko polski: https://ksiegarnia.pwn.pl/Maly-slownik-lacinsko-polski,68712491,p.html . Na pewno przyda się podczas nauki łaciny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group