Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praca za granicą - opieka nad dziećmi?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Nie 17 Lis 2019, 10:30    Temat postu: Praca za granicą - opieka nad dziećmi? Odpowiedz z cytatem

Jak zdobyć taką pracę?
Może orientujecie się dokładniej jak w ogóle wyglądają zarobki i jak jest zorganizowana taka praca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 17 Lis 2019, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat opieka nad dziećmi i nieraz też nad osobami starszymi to są takie prace, które są chętnie podejmowane w Niemczech przez Polki.
Tutaj https://helphoo.com/pl/blog/opieka-nad-dziecmi możesz poczytać sobie o tym coś więcej.
Widziałam, że na tej stronce jest dużo przydatnych informacji na ten temat.
Zyskasz chociaż podstawowe rozeznanie w tym, jak to wygląda, jak się na to przygotować i czego można się w takiej pracy spodziewać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Nie 1 Gru 2019, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego,co ja wiem to równie popularna staje się opieka nad osobami starszymi. Wiele osób decyduje się na wyjazd do pracy do Niemiec jako opiekun dla osób starszych. Żeby dobrze sprawować opiekę nad seniorami trzeba mieć sporą wiedzę na ten temat. Tutaj https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/zaburzenia-snu-u-osob-starszych-jakie-sa-przyczyny/ czytałam niedawno poradnik, który mnie był potrzebny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krami
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 17:42    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Opieka nad dziećmi wydaje się być dość odpowiedzialną pracą. Myślę, że lepiej podjać pracę w miejscu zamieszkania + liczyć na dodatkowe pieniądze np. z Internetu. Jest to praca dorywcza, ale dochody potrafią zaskoczyć. Osatnio za założenie jednej apki(Bitwala) dostałem bonus o wysokości 30€. Myślę, że warto zgłębić temat, bo opinie są dobre i jest ich dużo.
https://mobilnezarabianie.pl/bonusy-pieniezne/bitwala-bonus-30-euro-premii-promocja-za-polecenie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób gdzieś pracuje i ostatnio nawet sporo z nas korzysta z inwestycji w kryptowaluty, według mnie jest to spoko opcja. Na stronie https://coincher.com/ możecie kupić bitcoin jak i litecoin jeśli chcecie zainwestować swoje pieniądze w giełdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 5 Sie 2020, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o opiekunkę dziecięcą, tak w kraju, jak za granicą, najlepiej zacząć od szkoły. Nie szybkich (i drogich) kursów, ale od szkoły, dwuletniej, policealnej. Zyskujesz wtedy tytuł zawodowy i zdajesz egzamin kwalifikacyjny - masz większe zarobki potem i szybciej znajdziesz pracę. Polecam Cosinus Kraków Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 28 Sie 2020, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona wyjechała do pracy do Niemiec właśnie jako opiekunka dziecięca, ja wyjechałem też ale do Norwegii. I pasuje nam to, odkładamy na kupno mieszkania. Teraz muszę się rozliczyć z podatku i tą https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-niemiec firmę wybrałem, zajmą się tym w moim imieniu bo nie wiem jak to zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2020, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opiekunka dziecięca stosunkowo łatwo może znaleźć pracę za granicą. Polecam jednak najpierw uzupełnić wykształcenie i zyskać kwalifikacje zawodowe w Polsce (egzamin państwowy OKE). Wtedy możesz jechać po wyższą pensję i lepsze warunki, bo masz tytuł zawodowy i uprawnienia. Very Happy Za darmo zrobisz to w Cosinusie i do tego zaocznie, polecam taką opcję. Jak nie chcesz pracować na czarno, to prędzej czy później papierek się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Pon 5 Paź 2020, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam też jeszcze uzupełnić wykształcenie o terapeutę zajęciowego - dodatkowe uprawnienia, dodatkowe pieniążki. W Cosinusie również za darmo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 9 Paź 2020, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pracujesz dalej za granicą i tak jak ja wykonujesz przelewy do polski, to skorzystaj z strony https://tanieprzelewy.com/ dzięki niej wykonasz tanie i bezproblemowe przelewy do swoich bliskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group