Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak nie przepłacać na zakupach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 21

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać dobrych cen, porównywać w różnych miejscach, ja często kupuje tutaj Ekskluzywna.pl/sukienki-plazowe nie tylko bieliznę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie na myśli zakupy spożywcze to koniecznie zajrzyjcie do Carrefour. Obecnie oferują gwarancję niezmiennych cen na aż 150 swoich produktów: https://www.carrefour.pl/lp-w-trosce-o-zdrowie/lp-gwarancja-niezmiennych-cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abner.runolfsson
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując przez Internet oszczędzamy nie tylko czas, ale i nasze pieniądze. Statystyki pokazują, że przebywając w sklepach stacjonarnych znacznie częściej ulegamy nieplanowanym zachciankom, kupując znacznie więcej produktów niż planowaliśmy.
_________________
Barbora - Supermarket online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiesz, że coś w tym jest? Ja kiedy tylko się zorientowałam, że Barbora dowozi też do mojej miejscowości (Chorzów), większość zakupów takich „codziennych” zamawiam online od nich. Jedzenie, chemię gospodarczą, nawet przekąski dla psa oczko Dostawa następnego dnia, zawsze odpowiednio zapakowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 16 Cze 2022, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujac w internecie możemy korzystać z niższych cen, a też promocji. Jeśli macie dziecko w kl 4 szkoły podstawowej które uczęszcza na religię to zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/seria/miejsca-pelne-bogactw Są tu podręczniki i zeszyt w cenach promocyjnych. To bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia z dobrymi cenami - warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście z Warszawy lub okolic to wybierzcie się na zakupy do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej. Tu naprawdę jest duży wybór różnych towarów i to w dobrych cenach. Mnie zainteresowała oferta tu https://gdpoland.pl/odziez/ A dokładnie ubrania męskie. Są tu w dobrych cenach garnitury, koszule, a też koszulki polo czy męskie t-shirty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junsa napisał:
A wiesz, że coś w tym jest? Ja kiedy tylko się zorientowałam, że Barbora dowozi też do mojej miejscowości (Chorzów), większość zakupów takich „codziennych” zamawiam online od nich. Jedzenie, chemię gospodarczą, nawet przekąski dla psa oczko Dostawa następnego dnia, zawsze odpowiednio zapakowane.

No fajnie, że Barbora dowozi nie tylko na terenie Katowic, ale też okolicznych miast, ja zamawiam do Bytomia, jestem zadowolona. Super, że mają w ofercie tez świeże warzywa i owoce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 22 Paź 2022, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo rzeczy kupuję przez internet, dzięki temu mam szansę sprawdzić ceny, kupić najkorzystniej. Na przykład dziś porównałam abonament telefoniczny u kilku operatorów komórkowych i wydaje mi się, że najtańszy abonament znalazłam tutaj https://otvarta.pl/ u operatora Otvarta. I to jest właśnie najlepszy sposób na oszczędzanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciah
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Paź 2022
Posty: 64

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim kupować ubrania jakościowe a nie na ilosć. to się zawsze sprawdza ja na przykład potrafię dać za bluzę od Hibou 200 zł ale służy mi wiele lat, a nie tak jak w sieciówkach kupisz bluzę za 40 zł i po trzech praniach jest na szmaty Smile Według mnie to jest taki sekret który pozwoli ci nie przepłacać za zakupy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aga131
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 36

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji?

pielęgnacja twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group