Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kawa czy herbata?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię pić i kawę i herbatę i moim zdaniem w życiu każdego człowieka powinno znaleźć się miejsce na picie herbaty. Jest ich wiele rodzajów i każdy ma inne właściwości. Dużo artykułów na ich temat jest na stronie https://big-active.pl/actualnosci/ . Polecam, one na pewno zachęcą Cię do picia ich uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sama szukałam sklepu internetowego z kawami i duży wybór kaw ziarnistych udało mi się znaleźć tu: https://www.krainaherbaty.pl/kawy. W swojej ofercie mają też najróżniejsze herbaty i zioła. Moim zdaniem warto się rozejrzeć bo jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Nie 1 Mar 2020, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam pić kawę i przyznaje sie do tego bez bicia Very Happy Dobra kawa to taka odpowiednio przyrzadzona - najlepiej przez dobry ekspres do kawy. Moj mam juz od wielu lat ale ostatnio cos zaczelo sie w nim psuc - wiec i jakosc kawy spadla. Chcialam juz spisywac go na straty ale pomogl mi serwis https://ekspresowy-serwis.pl/ ,ktory od razu poradzil sobie z usterka i co wiecej - ekspres zostal przeczyszczony i odkamieniony tak jak nalezy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Sro 13 Maj 2020, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze ze swojej strony mogę wam polecić yerbe mate. Jest to bardzo charakterystyczny napar, który nie będzie wszystkim smakował, ale i tak warto spróbować. Jeżeli komuś yerba podpasuje to będzie naprawdę zadowolony z smaku. Sam osobiście zamawiam listki z tej stronki http://www.wildpower.com.pl/ . Posiadaja oni świetnej jakości yerbę w atrakcyjnych cenach.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riseed
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piję kawę i herbaty różnego rodzaju, ponieważ nie mam wysokich wymagań co do herbat. Wolę kawę, piję trochę kawy, ale dobrze! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bratek
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wolę herbatę, też pobudza, ale delikatniej
_________________
rękawice robocze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam herbaty, ale kawę też piję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pwlk
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 47

PostWysłany: Wto 25 Sie 2020, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście lubię zarówno kawę, jak i herbatę. Chyba nie potrafię wybrać, którą z z nich piję z większą rozkoszą. Chociaż... nie wyobrażam sobie dnia bez kawy oczko Może to jest poprawna odpowiedź na to pytanie. Jeśli chodzi o kawę, którą piję, to jest to kawa świeżo palona ze sprawdzonej palarni Blueberry Roasters. Ich kawa jest po prostu wyśmienita... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2020, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio herbata jakoś mi się znudziła i częściej pijam soki owocowe albo aloes herbalife na oczyszczenie organizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2020, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super temat odnośnie herbaty. Bo jednak coraz więcej osób rezygnuje z picia kawy a przerzuca się na herbatę. Bo jednak picie herbaty jest dużo zdrowsze no i lepsze. A poza tym taka czarna herbata ma takie same właściwości co kawa. A że znalazłam ten sklep https://blueberryroasters.pl/pl/menu/czarne-187.html w którym to można zamówić bardzo dobrej jakości herbaty więc zamówiłam sobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group