Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Chrzest

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartinBic
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 125

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 13:44    Temat postu: Chrzest Odpowiedz z cytatem

Hej. Moja kuzynka bedzie miala niedlugo chrzest. Ja mam zostac matka chrzestna. Szukam wiec pieknych kwiatow na ta okazje. https://takiekwiatki.pl/kwiaciarnia-krakow Myslalam o tych. Maja bardzo szeroka oferte. Co sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie kuzynka kupowała ubranka do chrztu dla chłopców? chcę znaleźć jakiś sprawdzony sklep, by mieć pewność, że jak coś zamówię, to faktycznie będzie dobre, a nie że trzeba będzie coś odsyłać i tracić czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja postanowilam zorganizować przyjęcie po kościele w domu. Nie mieliśmy wielu gości, tylko najbliższa rodzina. Z małym dzieckiem było mi lepiej w domu, niż na sali uśmiech Dekoracje kupiłam na Sakramento.pl więc udało mi się stworzyć fajny klimat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma to być prezent na chrzest to mam sprawdzoną stronę gdzie zakupisz idealne prezenty. Przejrzyj ofertę sklepu https://alechrzest.pl/ bo specjalizują się w tej dziedzinie i mają ogromny wybór. Masz do wyboru medaliki, krzyżyki, pisma święte czy ubranka na chrzest. Wszystko to wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pon 7 Lut 2022, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż nie przepadam za takimi przyjęciami, zawsze staram się wypaść na nich dobrze, a przede wszystkim kupić fajny, oryginalny i przydatny prezent. Przed chrztem swojej pierwszej chrześnicy poświęciłam mnóstwo czasu na wybranie odpowiedniego prezentu. Tobie polecam zajrzeć na stronę: https://www.provident.pl/blog/jaki-prezent-na-chrzciny . Z artykułu dowiesz się wiele przydatnych informacji, a na pewno dzięki niemu wybranie prezentu będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze. Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę na przeczytanie go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Sro 16 Lut 2022, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Michalina89 dnia Pon 16 Maj 2022, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić https://sakramento.pl , jest to strona na której znajdziecie akcesoria związane ze chrztem, zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie. Ceny są atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 17 Sty 2024, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ubranek i odpowiedniego materiału to doskonale sprawdzi się muślin bawełniany. Jest bardzo solidny, przyjemnie otula i nie prześwituje. Warto na niego postawić.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group