Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ na wesele
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
djdamian
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 23
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Nie 3 Maj 2020, 10:09    Temat postu: DJ na wesele Odpowiedz z cytatem

Warto też wspomnieć, że 20 lat temu DJ na weselu to była bardzo rzadka sytuacja. Raczej decydowały się na niego pary ze względu na niski budżet, a nie jakość usługi. Dzisiaj DJ na weselu to zupełnie inna sprawa. Statystyki niedawno opublikowane an jednym z portali ślubnych wskazują, że w 2019 już 53% wesel prowadzą DJ-e, a udział zespołów weselnych nieustannie się zmniejsza.
_________________
Wodzirej Damian Nowaczyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Czw 16 Lip 2020, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to już normalne i wygodne - dj może też dojechać, więc można szukać po całej Polsce- ja polecam dj na wesele wrocław - super zabawa gwarantowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
denis.rodriguez
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama już nie wiem czy zdecydować się na dj czy na nowoczesny zespół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avalanches
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie sam mam ogromny dylemat pomiędzy DJ-em a nowoczesnym zespołem.
_________________
Jesteś w trakcie remontu i zastanawiasz się jak pozbyć się gruzu, który się zgromadził? https://grodziski24.pl/20201130365832/jak-pozbyc-sie-odpadow-w-trakcie-remontu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my orkiestry nie chcielismy, choc nas namawiali, mielismy dj'a uśmiech powiem wam, ze to byl dobry wybór, naglosnienie facet mial nowe, zamowione prosto z Megasceny https://www.megascena.pl/kolumny-glosnikowe/ zabawa byla swietna, a ze u nas duzo mlodych osob to spodobala im sie taka opcja z muzyka grana przez dj'a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 24 Lut 2021, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie wybieramy z narzeczonym fajnego dj na wesele. Jak myślicie, czy dj na wesele opole to dobry wybór? Póki co, oferta Dj Lama najbardziej przypadla nam do gustu. Widać, że ma doświadczenie a terminy u niego szybko znikają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joannaaaaa1990
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią 19 Mar 2021, 12:27    Temat postu: dj na wesele Odpowiedz z cytatem

Z dj na wesele jest różnie, nie którzy poprowadzą dobrze wesele a inni już nie. warto zapoznać się z kilkoma ofertami a najlepiej porozmawiać na żywo oczko My mieliśmy super dj i prowadzącego DJ Gdansk my jak i goście bawiliśmy się do białego rana uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 158

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam DJ-a na wesela na tym blogu - http://uslugidlakazdego.com.pl/. DJ okazał się być dobrym wyborem, dlatego teraz często korzystam z tego bloga. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcellus.krajcik
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby wybrać dj trzeba zrobić spory research.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem za dj-em... muzykę z płyty to mogę sobie sama puścić w domu jak będę chciała. Na weselu ma grać zespół na żywo. A może nawet taki znany? Zobaczcie kogo można tego dnia zaprosić aby uświetnił uroczystość https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ . Na pewno znacie dobrze ten zespół i ich piosenki, potrafią rozbawić każdą publiczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group