Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem z erekcją po ślubie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2020, 10:18    Temat postu: Problem z erekcją po ślubie Odpowiedz z cytatem

Cześć Wszystkim uśmiech Mam dość nietypowy problem, przynajmniej tak mi się wydaje, że nietypowy, bo mimo młodego wieku mój mąż ma problem z erekcją. Jesteśmy kilka miesięcy po ślubie, mieliśmy zacząć starać się o dziecko - a tutaj wyskoczył taki problem. Wiecie co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Brak erekcji u mojego męża daje nam się oboju we znaki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2020, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że przyczyną braku erekcji jest stres. Niemniej jednak warto byłoby pomyśleć o suplementacji - na rynku nie brakuje preparatów zwiększających erekcję u mężczyzn. Poczytaj trochę na ten temat uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2020, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co wybrać? Czym się sugerować przy wyborze? Jakie składniki powinien zawierać taki preparat? Przejrzałam internet i faktycznie jest spory wybór takich preparatów na erekcję dla mężczyzn, ale nie mam zielonego pojęcia, który z nich sprawdzi się najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2020, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś wybrać przede wszystkim preparat z cynkiem, selenem, żeńszeniem czy selenem, które zdecydowanie poprawiają witalność organizmu. Koniecznie przed zakupem danego suplementu przeczytaj skład. Im bogatszy w naturalne składniki tym lepiej. Ze swojej strony mogę polecić Big Erection - jak mam być szczera, to jest to chyba jeden z lepszych (jak nie najlepszy) suplement dla mężczyzn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2020, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też potwierdzam dobre opinie o Big Erection. Mój mąż też stosuje ten suplement i jego działanie jest wręcz nieocenione. Bardzo szybko zauważyliśmy efekty - tylko ważne jest aby stosować go codziennie. Od siebie polecam też stronę https://sex4us.pl/ gdzie wszystko jest dokładnie opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Wto 21 Lip 2020, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety problemy takiej natury dotykają wiele par. Mogą one mieć bardzo różnorodne podłoże, zaczynając od przemęczenia, a kończąc na problemach stricte zdrowotnych. Wiele cennych informacji na temat różnego rodzaju męskich przypadłości tego typu można znaleźć na http://maxonforte.pl/priapizm-czyli-bolesny-wzwod-przyczyny-objawy-leczenie/ i myślę sobie, że ich lektura może okazać się niezwykle pomocna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group