Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry krem do twarzy na co dzień - jaki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2020, 10:08    Temat postu: Dobry krem do twarzy na co dzień - jaki? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać odpowiedni krem do twarzy na co dzień?
Możecie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze kremy do twarzy to te dopasowane do potrzeb i wieku skóry.
Jak masz cerę tłustą, to nie możesz wziąć kremu, który dodatkowo ją obciąży.
Trzeba zwracać uwagę na takie niuanse.
Tutaj https://kosmetykizameryki.pl/category/kremy-do-twarzy masz ogromny wybór takich kremów.
Zerknij sobie, poczytaj o nich coś więcej.
Myślę, że tak będzie łatwiej porównać i coś wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justa22
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2020, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio jestem mega zakochana w kremie nawilżającym Vegan Muesli Bielendy. Po pierwsze jest wegański, dlatego zdecydowałam się na jego zakup :p ale jego działanie jest obłędne. Dawno moja skóra nie była tak gładziutka i rożświetlona. Wygląda też na wypoczętą i odmłodniałą. A jeśli chodzi o zapach to... miłość od pierwszego wejrzenia - mleczny kokosowy zapach. Ideał uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Endrju
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 4 Maj 2020, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem narzeczonej olejek CBD, jest zadowolona. Nie chcę nic reklamować, dlatego odsyłam do artykułu o tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam kosmetyków Ziai do twarzy (i nie tylko do twarzy zresztą) Bardzo lubię tę firmę, kosmetyki mają niedrogie, no i polski to biznes, więc warto wspierać uśmiech Bardzo dobry mają kosmetyki z serii z kozim mlekiem mogę polecić z czystym sumieniem. Zresztą zobacz wszystkie serie: https://horex.pl/ziaja.html bo jest tego trochę. Kupuję w tym sklepie internetowym bo i wybór ogromny i ceny atrakcyjne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pią 22 Maj 2020, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również używam kosmetyków Ziaji. Moim ulubionym kremem tej marki jest krem brązujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella34kod
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 14
Skąd: Wro

PostWysłany: Wto 18 Sie 2020, 7:35    Temat postu: kremy do twarzy Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio skupiłam się na profilaktyce przeciwzmarszczkowej, wiadomo, że im szybciej zaczniemy regenerować i wzmacniać skórę, tym później zauważymy oznaki starzenia. Chociaż jestem w okolicy 30stki, to warto już zacząć Very Happy Pod uwagę brałam kremy różnych marek https://www.ceneo.pl/Kremy_do_twarzy/Dzialanie:Przeciwzmarszczkowe___Wygladzajace.htm ale najlepsze opinie mają te z witaminą C, a mincer ma dość dobre składy, używałyście? Ja mam za sobą jeszcze Orientany śluz ze ślimaka, ale nie dawał wystarczającego poczucia nawilżenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Wto 25 Sie 2020, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam krem nawilzajacy z Dermofuture nature uśmiech kupiłam w hebe, bardzo przystepna cena, fajny sklad, nadaje sie tez do wrazliwej cery uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiulaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 7

PostWysłany: Wto 25 Sie 2020, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej dobrać krem do swojego rodzaju skóry i łączyć go z innymi elementami pielęgnacji takimi jak tonik lub hydrolat. Duży wybór produktów pielęgnacyjnych znajdziesz na stronie Allepaznokcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2020, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cos naturalnego?pytajnik
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group