Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy z alkoholem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sro 11 Mar 2020, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wiadomo, że alkoholizm to choroba i przede wszystkim trzeba ją leczyć. Istnieją specjalne terapie takie jak detoks alkoholowy warszawa i wydaje mi się, że to właśnie spotkanie i rozmowa ze specjalistą w tej dziedzinie jest najlepszą pomocą dla osoby uzaleźnionej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkoholizm to choroba, którą trzeba leczyć... Jeśli masz z tym problem lub ktoś z twoich bliskich to koniecznie odwiedź stronę leczenie uzależnień warszawa. Wielu moich znajomych odzyskało dawne życie, dzięki pomocy specjalistów z ośrodka Twoja Przystań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2020, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w tym przypadku terapia uzależnień to dobre rozwiązanie. Warto wiedzieć, do kogo zgłosić się z takim problemem. Ja polecam Ośrodek Psychoterapii i Pomocy psychologicznej Pomarańczowe Ja: https://www.terapiapoznan.pl/terapia-uzaleznien/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swej strony chciałabym zaproponować osobom uzależnionym wszywkę alkoholową Wrocław https://esperalwroclaw.com/ Od pierwszych chwil Esperal działa w ten sposób, że pacjent nie ma ochoty na alkohol, a wręcz go od niego odrzuca. Odzyskuje się trzeźwy umysł oraz polepsza stan zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
legion
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto 26 Maj 2020, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

riczard napisał:
Skuteczna psychoterapia. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak krzywdzą dzieci pijąc alkohol. Dramat

Dokładnie, działajcie i myślcie! Sami sobie nie pomożecie. Wiem, bo mój brat miał mega problem z alko, aż w końcu udaliśmy się z pomocą do Ośrodka Forest. Alkohol niszczy życie, rodzinę, wszystko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 31 Maj 2020, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w takiej sytuacji terapia uzależnień to bardzo dobre rozwiązanie. Oczywiście pod warunkiem, że dana osoba chce się poddać takiemu leczeniu. Poczytajcie o terapii uzależnień w poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meggy
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Cze 2020, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj zadzwonić do Ośrodka Detoks Fenix. W razie potrzeby dojeżdżają do klienta! Są placówką z ponad 20 letnim doświadczeniem, więc na pewno będą umieli zaradzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja1234
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 10 Cze 2020, 12:48    Temat postu: alkoholik Odpowiedz z cytatem

Sam jestem alkoholikiem, ale nie pije już prawie od 3 lat i potwierdzam z uzależnienia nie da się wyjść tak z dnia na dzień i to samemu. Aby skutecznie przestać pić potrzebna jest koniecznie pomoc specjalisty. Sami nie poradzicie sobie z tym problemem. Ja próbowałem i oszukiwałem sam siebie. Pomoc za którą będę wdzięczny do końca życia znalazłem w ośrodku Wiosenna. Polecam z całego serca ich terapie. Dla zainteresowanych podaje link do ich strony https://osrodekwiosenna.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewcia89
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon 15 Cze 2020, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieżki temat zdecydowanie, sama się kiedyś z nim zmagałam ale mi pomogli, ja akurat robiłam terapie w ośrodku forest, ale nie wiem jaki mają dokładnie zakres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 7 Paź 2020, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coraz więcej w naszym otoczeniu można spotkać osoby które borykają się z problemem alkoholowym często te osoby decydują się na leczenie ośrodku terapii Uzależnień Nefo warto zastanowić się też nad pójściem na terapię rodzinną aby wszyscy członkowie rodziny mogli się uporać z problemami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group