Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Centrum ogrodnicze Wieliczka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdap
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 55

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 7:28    Temat postu: Centrum ogrodnicze Wieliczka Odpowiedz z cytatem

Cześć, znacie jakieś sprawdzone centrum ogrodnicze Wieliczka? Chciałabym kupić kilka nowych roślin do swojego ogrodu. Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko do ogrodu kupiłam ostatnio w markecie budowlanym. Nawóz, nasiona itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc to przede wszystkim takie rzeczy zamawiam online, na przykład na https://www.sklepdaglezja.pl/category/nasiona-cebulki-kwiatowe - bardzo fajne cebulki kwiatowe i fajne rodzaje kwiatów mają. uśmiech dzięki temu mój ogród wygląda naprawdę świetnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Pią 29 Sty 2021, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam tego miejsca więc również nie bardzo mogę nic na jego temat powiedzieć. Jeśli natomiast chodzi o sam ogród to na pewno polecam systemy nawadniania https://www.podlane.pl/ które jak dla mnie nie mają sobie równych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Czw 22 Cze 2023, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza na początku warto roślinom pomóc w zdrowym rośnięciu. Sama woda nie wystarczy, warto zastosować odpowiedni nawóz. A jaki? Na stronie Florovit można sprawdzić jaki produkt dla danej rośliny będzie dobrym wyborem. Są do wyboru te dla sadownictwa, warzywnictwa, rolnictwa. Są dostępne produkty dla upraw ekologicznych również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group