Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty dla gości
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylveco
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 12:21    Temat postu: Prezenty dla gości Odpowiedz z cytatem

Witam,
We wrześniu planujemy ślub na ok. 80 osób. Pomyślałam, że ciekawym prezent em dla gości byłyby małe kaktusy. Chciałabym każdego z nich zapakować w jakieś małe ekologiczne i poręczne opakowanie. Fajnie byłoby gdyby można było na torebce umieścić jakiś cytat. Na jednej stronie na takie właśnie trafiłam - https://drukarniatoreb.pl/ , ale szukam jakiejś alternatywy chociaż po wstępnych rozmowach zaproponowali mi mega dobrą cenę. Polecicie coś?


Ostatnio zmieniony przez sylveco dnia Pon 2 Mar 2020, 14:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dickens.jaquelin
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 12 Lut 2020, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok odbędzie się moje wesele i chciałam zapytać Was o poradę. Wiem, że modne jest teraz dawanie gościom weselnym jakiś drobnych upominków. Myślicie, że czekoladki z napisem to fajny pomysł?
_________________
czekoladki z napisem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula2302
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 26 Lut 2020, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam breloki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2020, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym pomysłem są takie małe paczuszki z przekąskami, np. migdałami, albo małe słoiczki miodu dla klientów. Ja tak zrobiłam. Miałam wesele w hotelu Biały Dom w Paniówkach i oni mają opcję dokupienia prezencików dla gości - ceny też są ok Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia1992
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 12

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2020, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj na https://chrzcinyikomunie.pl/
_________________
Szukasz idealnej sali na chrzciny bądź komunię wejdź na www.ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia komunijne i chrzciny w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julka89
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 8 Maj 2020, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam miód w małych słoiczkach uśmiech Fajny prezent.
_________________
Hurtownia pilników do paznokci Nail4U
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtalowa15
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Sie 2020, 14:42    Temat postu: Opakowanie prezentowe Odpowiedz z cytatem

Ja na ślub znajomego miałam problem, gdyż chciałam, żeby mój prezent był naprawdę stylowo zapakowany. Trafiłam jednak na świetną ofertę kartonowych opakowań ozdobnych i koszy na prezenty od PW Gajowczyk. Solidnie wykonane i w pięknych kolorach i wzorach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
birds99
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 15 Sie 2020, 21:26    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ciężko znaleźć alternatywę. Dobry pomysł, zdecydowanie bym na niego postawił.
_________________
Kompleksowa obsługa klienta i gotowy produkt wysyłany do twojego zakładu zawsze spełnią swoją funkcję! Sprawdź
https://brandix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Costa
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 12 Lut 2021, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jako upominek dla gości weselnych mieliśmy wygrawerowaną datę ślubu z imionami na butelkach wina, a owe butelki wkładaliśmy do torebek na wino z wydrukowanym naszym zdjęciem. Torby wykonaliśmy przy pomocy firmy www.torbyzpapieru.pl. Ceny przystępne, a moim zdaniem jest to niecodzienny upominek Smile. Uważam, że lepiej wykonać indywidualny upominek niż dane trendy na rynku. Byłem przed pandemią na 3 weselach i na każdym dostałem taki sam upominek... Trochę to oklepane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiola82
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 11:35    Temat postu: Re: Prezenty dla gości Odpowiedz z cytatem

Very Happy U nas będzie podział na 2 grupy ze względu na ograniczenia, nie będzie to typowy prezent, ale coś zaskakującego. Zakupiliśmy bonga do suszu i specjalne filiżanki z imionami . Robimy ślub bez alkoholu, ale żeby nie było sztywno wymyśliliśmy sobie klimat konopny. ostatnio w modzie jest temat cbd. Wybraliśmy już kilka odmian takich suszy + gotowe jointy. A dla niepalących będzie herbatka konopna w różnych wersjach, nasi znajomi juz kiedyś próbowali, wiemy ,że im się to spodoba - wystrój nie bedzie nawiązywał do konopi, ale ma to byc tylko miły dodatek.

Planujemy domówić jeszcze wersje smakowe konopiafarmacja ma kwiaty konopi z aloesem i czarną porzeczką.
_________________
wiola
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group