Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble w zabudowie do przedpokoju

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 12:05    Temat postu: Meble w zabudowie do przedpokoju Odpowiedz z cytatem

Warto coś takiego wziąć pod uwagę?
Zastanawiam się czy takie meble do zabudowy do przedpokoju pozwolą trochę oszczędzić miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam takie szafy wnękowe do zabudowy w Poznaniu.
Robią coś takiego tutaj https://askopoznan.pl
Moim zdaniem to świetny sposób na to, żeby oszczędzić masę miejsca na przykład w przedpokoju.
Możesz w ten sposób ograniczyć też ilość mebli w domu, co też przekłada się na oszczędność przestrzeni i pieniędzy, bo płacisz raz za konkretny mebel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie, duża szafa na buty, płaszcze, czapki z pewnością się przyda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Nie 12 Kwi 2020, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Welonowa89, trzeba wziąć pod uwagę metraż i rozkład pomieszczenia. Co innego zda bowiem egzamin w malutkim a co innego w dużym przedpokoju. Ja np. zdecydowałam się na funkcjonalną, pojemną szafę. Sugerowałam się wskazówkami zawartymi w poradniku na stronie https://szafynowoczesne.pl/szafy-do-przedpokoju i udało mi się kupić idealnie dopasowany mebel. Myślę, że warto właśnie poszukać porad i inspiracji w necie jeśli macie problem z tym jak umeblować hol lub inne wnętrze domu. Pomysłowość naszych projektantów i stolarzy naprawdę mile zaskakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group