Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA-KIEDY ZAPRASZAĆ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szmaragd71
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas z półrocznym wyprzedzeniem rozsyłaliśmy
_________________
"Jedyną drogą do tworzenia wielkich rzeczy, jest kochanie tego, co się robi." - Steve Jobs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniela78
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 21

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej 3-5 miesięcy przed ślubem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak dużo gości zapraszamy i ile dni tygodnia możemy na to poświęcić. Powinno się zaprosić gości 2 miesiące przed ślubem. Wcześniej wypada rozesłać Save the date, aby goście wiedzieli o planowanym ślubie. Nie wypada zapraszać 2 miesiące wcześniej, a goście i tak będą czekać do ostatniej chwili z odpowiedzią.
Inna sytuacja jest jeśli mamy dużo gości a zapraszać możemy jedynie w weekend (np. bo para młoda jest z innego miasta). Wtedy warto zacząć trochę wcześniej, ale i tu nie powinno się przesadzać z dużym wyprzedzeniem.
_________________
Zapraszam do mojej agencji ślubnej -> www.felixfelicis.pl uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiapolak
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 31 Gru 2019, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo informacji znajdziecie tutaj https://stronawesela.pl/blog dodatkowo mozna tam zakupić wiele pięknych rzeczy polecam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zwinka055
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 30

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 11:03    Temat postu: Zaproszenia Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz ślub w miesiącach wakacyjnych, to warto wcześniej zaprosić gości uśmiech żeby mieli też szansę na zorganizowanie sobie wyjazdu itd uśmiech ja zapraszałam 2 mce wcześniej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alekkder
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zaproszenia to z reguły 3-4 miesiące przed ale każdy inaczej to robi uśmiech bo czasami np zwolni się sala nie spodziewanie. Spotkałem się z tym ze np są wysylane dla osób zagranicy e-kartki w takiej formie zaproszenie https://wyslij-zyczenia.pl/zaproszenia/0.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2020, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrze jest zaproszenia rozwozić tak 2-3 miesiące przed weselem. Dzięki temu każdy będzie poinformowany o tym, kiedy będzie wesele. I będą w stanie dać odpowiedź odpowiednio wcześnie, tak aby nie było konieczności opłacania talerzyka uśmiech

No i polecam oczywiście spróbować samodzielnie zaprojektować zaproszenia co wcale nie jest takie trudne (sama projektowałam swoje zaproszenia i jestem z nich zadowolona, wcześniej próbowałam znaleźć jakieś fajne zaproszenia w sklepach ale niczego takiego nie widziałam).

Zaproszenia zamawiałam przez strone Fingerprint https://www.fingerprint.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miley2
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się wcześniej planuje to pół roku chyba wypada, kwestia często urlopów a jak wesele jest w środku tygodnia to tymbardziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czesto korzystacie z opcji robienia zakupów w sklepach online? Jeżeli szukacie zaproszeń na ślub, chrzest, komunie lub zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla bliskiej osoby, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu, gdzie znajdziecie np. zaproszenia chrzest święty .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 106, 107, 108
Strona 108 z 108

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group