Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotobudka na weselu ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annonim89
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie 10 Cze 2018, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady uśmiech Jestem pewien, że mi się one przydadzą uśmiech
_________________
Szczęście jest wczoraj albo jutro, ale nigdy dzisiaj. Nie może być dzisiaj, ponieważ jest jedynie złudzeniem, a złudzenia wydają się rzeczywiste wyłącznie z oddali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
don_kichot
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa z tymi budkami Razz Wink śmieszne zdjęcia pamiątkowe i fajna zabawa dla gości Smile
_________________
"Najbardziej palącą potrzebą ludzkiej natury jest pragnienie bycia ważnym." – Prof. John Dewey
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ReconMedia
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 15

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to dobry pomysł, zawsze na weselu są goście, którzy chętnie z czegoś takiego skorzystają i jest to atrakcja która cieszy się dużą popularnością rozsądnie wygląda także pod kątem cenowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sob 20 Paź 2018, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, za ten tysiąc spokojnie można już wynająć a goście zawsze są zainteresowani, nie byłam jeszcze na weselu żeby stała bezczynnie taka budka. U mnie na weselu było podobnie, non stop ktoś się kręcił, kolejek nie było ale to też zasługa, że mój znajomy wynajmuje fotobudki i mieliśmy u siebie na całym weselu. Nie 2-3 godziny jak zazwyczaj. I to super porządny sprzęt, tego producenta https://smove.pl/, Tomek ma już trzecią fotobudkę i tą najchętniej ludzie wynajmują. I zdjęcia ładne i bezawaryjne działanie. Do tego jak coś jeden telefon i pomagają zdalnie. Chociaż po przeszkoleniu prosta w obsłudze ale wiadomo awarie się mogą wydarzyć to lepiej mieć jakieś wyjście awaryjne. Zrobiliśmy setki zdjęć, nawet orkiestra skorzystała i wrzucała potem na swoją stronęuśmiech

Ostatnio zmieniony przez julciak dnia Sro 31 Paź 2018, 13:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PartyMigafka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie ciekawej atrakcji na wesele, która zainteresuje gości to fotobudka na pewno jest tym czego potrzebujesz. Wiem z doświadczenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Earthka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz na tyle pieniążków to czemu nie?! Uważam, że to ma prawdę fajny i nowoczesny pomysł. Te zdjęcia, możesz też zachować dla siebie jako pamiątkę, którą umieścisz w albumach na zdjęcia. Widziałam niedawno sklep online https://www.fotosklep55.pl/oferta/albumy-na-zdjecia, w którym znajdziesz albumy ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rschneider
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł, brat miał na weselu fotobudkę i bardzo się gościom podobała, chyba każdy skorzystał z możliwości zrobienia sobie zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aligru
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie koniecznie tę fotobudkę: https://fotoboxik.pl/ ostatnio byłam na weselu, gdzie byli wynajęci i byli super. Mega dużo gadżetów, animatorzy z uśmiechem na twarzach. Naprawdę, bardzo fajnie wszystko zorganizowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prohaska.retta
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 22 Mar 2020, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotobudka jest bardzo popularna, to świetna atrakcja dla gości i pary młodej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dchudy91
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 6

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotobudka połączona z taką księgą gości z ankietami gdzie jest miejsce na wklejanie zdjęć da na pewno niezapomnianą pamiątkę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group