Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okulary czy soczewki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niki88
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 10:14    Temat postu: okulary czy soczewki Odpowiedz z cytatem

Witam,

Od jakiegoś czasu muszę nosić okulary ponieważ rozlewa mi się pobraz. Jednak w przyszłym roku wychodzę za mąż i nie ma takiej opcji żebym była w okularach. W gabinecie https://optyk-grabowscy.pl/ lekarz zaproponował mi soczewki. tylko czy to mi się odlklei czy coś w tym, stylu bo wtedy będzie katastrofa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie sklepu, na którym będzie można nabyć markowe okulary, w naprawdę atrakcyjnych cenach, to proponuję zajrzeć na stronę: https://eyewear24.net/product-pol-22517-Carolina-Herrera-VHE-714-Col-0J62.html Uważam, ze są przepiękne, szczerze. Bardzo podobają mi sie klasyczne okulary i podobno teraz jest na takie moda uśmiech Grzech nie skorzystać, ja mam zamiar dokładnie rozejrzeć się na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janekofc
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jednak okulary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 29 Mar 2020, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz soczewek kontaktowych w naprawdę dobrych cenach to powinnaś zainteresować się stroną jaką jest https://iokulary.pl/product-pol-18120-Soczewki-Kontaktowe-1-Day-Acuvue-Moist-Multifocal-30-szt-Progresywne.html jest tutaj bardzo dużo ofert w naprawdę ciekawych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florystka_flower
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w tej samej sytuacji, postawiłam na soczewki i to był doskonały wybór. Dobrze dobrane i poprawnie założone soczewki sprawdzą się na 1000%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2020, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jedno i drugie to dobry wybór uzależniony moim zdaniem tylko od tego jaki tryb życia prowadzisz. Na pewno do komputera lepszym wyborem będą okulary. Dobrej jakości okulary progresywne możesz kupić na americanlens.pl . Jak najbardziej polecam Ci przejrzeć ich ofertę ponieważ warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Cze 2020, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc sam preferuję soczewki. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu w porównaniu do okularów. Jeżeli chcesz się przenieść z okularów na szkła kontaktowe to zdecydowanie powinieneś wiedzieć jak dobrać soczewki do swoich oczu. Sam miałem jakiś czas temu z tym problem, ale trafiłem na tą stronę https://www.szkla.com/poradnik_dobor-soczewek-na-podstawie-okularow.html . Znajdziesz tam najpotrzebniejsze informacje na temat tego, jak dobrać szkła na podstawie noszonych okularów. Dzięki niemu teraz wiem, jakie mam nosić soczewki. Gorąco polecam ten tekst wszystkim potrzebującym!
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dakota
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 21 Sie 2020, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szwagier wybrał soczewki. Ale np. Mój L. pójdzie w okularach. On woli, ja też lubię go w okularach. Kwestia preferencji. A dobry fotograf i tak da sobie radę ze zdjęciami ze zbliżeniem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miley2
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ide w okularach bo mam super dobrane, w soczewkach sobie nie wyobrażam, próbowałam raz i miałam podrażnione oczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group