Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki tłumacz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pią 9 Lis 2018, 9:03    Temat postu: Jaki tłumacz Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wynajęciem tłumacza do pomocy przy kilku dokumentach w języku niemieckim. Macie jakieś sugestie co do tego wyboru? Myślałam też nad konkretną firmą - biurem tłumaczeń http://www.verbo.com.pl Co o tym myślicie, macie jakieś porady?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Sro 14 Lis 2018, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać opinii i wybrać sprawdzone biuro. Jeśli chodzi o język niemiecki to wiem że ludzie polecają https://www.pbt.com.pl/tlumaczenia-niemiecki/ Może warto tam sprawdzić lol język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Czw 10 Sty 2019, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że tak. Oferty tłumaczy, czy też biur tłumaczeń są bardzo podobne. Według mnie też warto poszukać głównie po opiniach. Na stronce http://www.sct-tlumaczenia.pl znajdziecie również świetną firmę od takich zadań. Jest to biuro tłumaczeń ze śląska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 29

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dużo kontrahentów z Włoch, więc często muszę zlecać moje dokumenty dla tłumacz przysięgły włoskiego. Jestem jak najbardziej zadowolony. Według mnie jest to najlepszy tłumacz włoskiego w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd rozpoczęłam współpracę z klientami z Norwegii, współpracuje ze mną biuro tłumaczeń norweski. Jestem bardzo zadowolona, wiem że w ofercie mają też inne języki, sprawdź ich ofertę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Pią 2 Sie 2019, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zajrzyj na stronę: https://btspoznan.eu/, tam możesz zlecić tłumaczenie dokumentów poznań w dziesiątkach języków, naprawdę się opłaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tobie ma pasować, nie ma, poza tym jak już szukasz biura tłumaczeń to warto też poszukać o nim opinii w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sob 28 Mar 2020, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że trochę znacie się na temacie tłumaczeń więc postanowiłem się was zapytać. Może ktoś z was będzie mi w stanie podpowiedzieć gdzie mogę zgłosić się po profesjonalne i rzetelne tłumaczenie dokumentów auta. Jeśli znacie jakiegoś sprawdzonego tłumacza, lub biuro tłumaczeń będę wam wdzięczny za namiary na takie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli zależy wam na tym aby wasze dokumenty zostały przetłumaczone szybko ale także rzetelnie i profesjonalnie, warto jest się w tej sprawie skontaktować z biurem tłumaczeń dogadamycie.pl . Mają oni w tym spore doświadczenie i na pewno sprostają waszym oczekiwaniom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polanski
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 7 Maj 2020, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie żeby dokładnie sprawdzić czy dokumenty zostały przetłumaczone poprawnie. Strasznie często słyszy się o sytuacjach, że coś zostało przetłumaczone z błędami i przez to są później problemy.
_________________
tłumacz chorwackiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group