Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Codziennie robicie pełny makijaż?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 27 Mar 2020, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ogól to lubię się malować, ale wcale nie jest powiedziane, że ja pełny makijaż na co dzień sobie robię. Owszem, lubię kosmetyki takie jak kolorowe
cienie do oczu
, ale też nie zawsze je nakładam. A to mi nie starczy czasu, a to znowu nie wiem, jak to zrobić, nie mam rano pomysłu i tak jakoś leci. Wiecie same, jak to jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny daje świetny efekt jeśli jest poprawnie wykonany. Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny ust u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest przede wszystkim naturalny, ale widoczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubicie robić makijaż to powinniście kupić sobie profesjonalne pędzle do makijażu. Widziałam świetne komplety pędzli na stronie https://puderek.com.pl/106_jessup . Polecam rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 15 Gru 2020, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pełen makijaż robię codziennie bo mam pracę z klientem i muszę wyglądać dobrze. Tutaj https://eveline.pl/makijaz/oczy/cienie-do-powiek właśnie patrzę na cienie do powiek bo muszę zamówić nowe, mają duży wybór więc coś na pewno dla siebie wezmę. Znacie ten sklep?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pią 8 Sty 2021, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, zdecydowanie nie. Jak chodzą do pracy to zazwyczaj nakładam tylko korektor maybelline, lekki podkład kryjący annabelle minerals (który wzystkim bardzo polecam), eyeliner oraz hypoalergiczną mascarę to rzęs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stonqa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Mar 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sob 20 Mar 2021, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na co dzień najlepiej zrobić tzw. makijaż quick, na bazie naturalnych kosmetyków. Wtedy cera po całym dniu nie będzie przemęczona, ani "zapchana" ciężkim podkładem.


https://macherowskamakeup.com/product/20-09-2019-warsztaty-indywidualne-moj-makijaz-makijaz-na-wlasny-uzytek/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
babina
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2023
Posty: 14

PostWysłany: Czw 24 Sie 2023, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to tak, ale to nie jest mocny makijaż. Choć bez kresek na oku nie wyjdę oczko Mam mnóstwo eyelinerów i ostatnio moim ulubionym jest brązowy Variete z Eveline. Można nim zrobić naprawdę fajną, równą kreskę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolsonki78
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon 4 Wrz 2023, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe to się wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mareknowak52
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2023, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam polecam zastosować kosmetyki naturalne pod makijaż https://recepturybotaniczne.com.pl/dziegiec-brzozowy świetne działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 294

PostWysłany: Pią 13 Paź 2023, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, czasami tylko lekko przypudruje niektóre okolice i użyje rozświetlacza. Muszę pochwalić się tym, który znalazłam ostatnio - Eveline Variete w kamieniu. Robi przepiękny glow na twarzy! Kocham to jak na mnie wygląda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group