Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obrączki zamawiana przez internet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiwim
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym była mega ostrożna. Mój brat zamawiał przez internet i dostał jakiś mega badziew, musiał dochodzić zwrotu pieniędzy w sądzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamawialiśmy obrączki przez internet oczko Na początku szukaliśmy oczywiśćie w lokalnych sklepach, ale nic konkretnego nam sie nie podobało. Z kolei obrączki w dużych sieciach wydawały nam się zbyt drogie (wydaje mi sie, że sklepy takie bardzo dużo kasy inwestują w reklamę ale tak naprawdę niewiele w oferowany towar).

Postanowiliśmy zamówić obrączki na.... zamówienie. Oczywiście, ze bałam się co mi przyjdzie i czy obrączka będzie ładna. Jednak okazało się, ze obrączki są bardzo dobrze wykonane oraz super pasują do nas uśmiech

https://www.pisaniezagrosze.pl/obraczki-slubne-na-zamowienie-jedyne-w-swoim-rodzaju/

Wbrew pozorom koszt wcale nie jest jakiś bardzo wysoki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bizuteriakumor
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro 22 Sty 2020, 23:10    Temat postu: obrączki przez internet Odpowiedz z cytatem

Każdy wybór jest dobry jeśli chodzi o obrączki nie mniej zawsze trzeba trafić na profesjonalistów, dziwi mnie na przykład polecanie sieci Apart skoro przy sprzedaży zwyczajowo nie informują o próbie złota którą oferują, nie mówią też o złoceniu. Sam wybór miejsca zakupu nie ma znaczenia - w dzisiejszych czasach i możliwościach technicznych - po pierwsze obrączki powinny mieć soczewkę wewnętrzną, po drugie powinny być wykonane bezszwowo. Najbardziej istotny parametr to również wysokość nie powinna być niższa niż 1.2 mm, na rynku są oferowane obrączki i pierścionki które posiadają szynę o wysokości 0.5 mm niestety jest to bubel a nie biżuteria. Dlatego drodzy forumowicze zacznijcie od szukania dobrego miejsca zakupu które rzetelnie informuje co kupujecie a nie czy jest to za rogiem czy na drugim końcu Polski, bo jeśli sprzedawca jest rzetelny i zna się na rzeczy otrzymanie świetny produkt.
_________________
profesjonalista
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe informacje. Sama cenię sobie najbardziej niebanalną biżuterię, w związku z czym chętnie wybrałabym coś z oferty https://diamondsky.pl/bizuteria/obraczki-slubne/ . Są tutaj dostępne modele, w których propozycja dla pań i panów jest taka sama, a także fajnie uzupełniające się zestawy, czy też obrączki dla kobiet z pięknymi kamieniami. Zwłaszcza te ostatnie zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 26 Mar 2020, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamawiałam obrączki tytanowe przez internet, wybrałam wzór, podałam rozmiar i wszystko było jak trzeba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwona92
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2020, 15:21    Temat postu: Obrączki przez internet Classica Odpowiedz z cytatem

My z narzeczonym mieszkamy we Francji i większość rzeczy załatwiamy przez internet zamawialiśmy w Classica centrum obrączek i byliśmy właśnie odebrać i jesteśmy bardzo zadowoleni mogliśmy zaprojektować obrączki dokładnie takie jak chcemy i nawet rozmiaru nie musieliśmy dokładnego podawać bo korektę maja w cenie ogonie super wiec mogę polecić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Micha85
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2020, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad zakupami online, zwłaszcza teraz, planuje kupić pierścionek i też się zastanawiam czy pierścionki zaręczynowe na zdjęciach są faktycznie takie jak na prezentacji i czy masa kamienia się zgadza czy nie, więc prędzej kupie u jubilera, który ma salon stacjonarny i sprzedaje online niż po prostu w jakimś sklepie noname.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi kupowali obrączki ślubne na http://jubilersigma.pl/ . Wydaje mi się, że tam możesz ich spokojnie poszukać, bo jest w czym wybierać a ceny sa naprawde przystepne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama chodziłam z parami nie raz i porównywałam dla nich ceny, warunki, gwarancję i gratisy.
Dodatkowo nie raz można usłyszeć, że w takich dużych firmach trudno o reklamację czasami, ludzie narzekają też nawet na jakość. uśmiech

Zerknijcie sobie na stronę:
https://gpwirk.pl/obraczki-slubne-ze-znanej-sieciowki-czy-pracowni-jubilerskiej/

Jest tutaj kilka podpowiedzi jak wybierac obrączki.

Sama mam swoje z niewielkiej pracowni jubilerskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 24 Mar 2023, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się kupić obrączki online i nie żałujemy. U nas padła decyzja na jubilera https://savicki.pl/ wybór u niego jest ogromny i są naprawdę super ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group