Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór szkoły dla dziecka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 20 Mar 2020, 15:49    Temat postu: Wybór szkoły dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się teraz na wyborem szkoły dla dziecka. Nie wiem czy jest to takie istotne, czy po prostu sugerować się moją wygodą (odległością od domu). Myślicie, że bez różnicy jest to czy wybiorę szkołę prywatną, czy też państwową? Obecnie zastanawiam się nad Te Vizją na Ochocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba tu wziąć pod uwagę wiele czynników, na pewno też i lokalizacje. Będziecie musieli pewnie codziennie zawozić swoje dzieci do szkoły, także je odbierać. Możecie na tym bardzo dużo czasu i nerwów stracić. Jednak też sam poziom nauczania, czy też nowoczesność placówki będzie istotne. Powinnaś znaleźć jakiś złoty środek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to zdecydowanie polecam postawić na prywatną szkołę, moje dzieci oboje tam chodzą i na pewno nie zamieniłabym Te Vizji, o której piszesz, na żadną inną szkołę. Nauczyciele starają się bardzo zainteresować dzieci, widać, że też są bardzo dobrymi specjalistami w swojej dziedzinie. Jest tu nacisk na język angielski, dużo matematyki i bardzo dużo możliwości dodatkowych. Te Vizja Ochota to świetny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 26 Mar 2020, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syna ciężko jest zabrać ze szkołyVery Happy Czasami zdarza się tak, że nie chce się on rozstać z kolegami, bardzo szybko złapał tam wiele nowych znajomości. Generalnie ja też jestem bardzo zadowolona, syn ma dobre wyniki w nauce, z nauczycielami da się dogadać i widać, że Ci są z powołania, a nie przychodzą na 8 godzin tylko po to żeby je odbębnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 27 Mar 2020, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super szkołauśmiech Te Vizja Ochota ma bardzo bogatą ofertę dla dzieci, dużo ciekawych zajęć, tak jak piszecie zajęcia dodatkowe - zajęcia sportowe, co bardzo cieszy mojego męża, także i duży wybór kół naukowych. Na pewno każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie, a wiadomo, że rozwijać pasje u dziecka należy jak najwcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ortiz.ethyl
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 28 Mar 2020, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór szkoły musi być dobrze przemyślany, aby placówka stawiała na rozwój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór szkoły jest bardzo ważny dla rozwoju dziecka, podobnie jak przedszkole. Słyszałam, że w przedszkolach prywatnych dzieci rozwijają się nieco lepiej, gdyż nauczyciele mają dla nich więcej czasu z powodu mniejszych grup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2020, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka teraz wybiera studia, co prawda matury jeszcze nie zdała ale takie podręczniki jak https://www.taniaksiazka.pl/matura-repetytorium-poziom-rozszerzony-podrecznik-do-jezyka-angielskiego-jenny-dooley-p-299677.html zna praktycznie na pamieć więc nic jej nie zaskoczy uśmiech Jestesmy z niej niebywale dumni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2020, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest grono pedagogiczne. Jeżeli macie taką możliwość to sprawdźcie jakich nauczycieli ma dana szkoła, którą się interesujecie. Co do wspomnianej Te Vizji to nie mogę złego słowa powiedzieć na żadnego nauczyciela. Widać, że pracują tu sami świetni fachowcy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaMarie711
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 8

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2020, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdą sprawę trzeba przemyśleć indywidualnie, ale rzeczywiście myślę, że szkoła prywatna to lepszy wybór. Wiadomo, że trzeba tu opłacać czesne, no ale z kolei dzieci mają jak widać o wiele więcej angielskiego, dodatkowe zajęcia w cenie, no i lekcje z doświadczonymi, świetnymi specjalistami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group