Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur na miarę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewagaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sukienki na wesele to polecam https://e-sukienki.pl/kategoria/sukienki-na-wesele kupiłam tam świetną sukienkę na wesele. w razie problemów polecam kontakt telefoniczny, bardzo miła pani pomogła mi dobrać rozmiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbatz
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 7 Sty 2020, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitur jest istotny i to bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze garnitur szyty na miarę jest w zasięgu ręki. To koszt nawet kilku tysięcy złotych, więc czasem warto poszukać czegoś zdecydowanie bardziej ekonomicznego. Dlatego też garnitury w Bielsku Białej na pewno oczarują swoją prostotą, dopasowaniem i bardzo dobrą jakością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba znać dobrą krawcową albo dobrego krawca aby uszył garnitur na miare. Nie jest to takie proste. Sam sie na to nie zdecydowałem. Nie miałem takiego zaufania a opinie w sieci na temat różnych salonów krawieckich sa różne. Tak więc ciężko jest cokolwiek wybrać. Garnitur mój facet zamawiał w sieci. Dokładnie się wymierzył i akurat udało mu sie zamówić ten rozmiar. Czyli klasyczny czarny garnitur. Zastanawiał się jeszcze nad smokingiem ale garnitur to lepsze rozwiązanie..
Buty równiez kupował w sklepie klasyczne buty. Eleganckie oxfordy - myslę, że każdy mężczyzna powinien mieć jedną parę w swojej szafie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daphnee.lubowitz
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ma co dzień pracuje jako projektant mody, staram się w pełni dokładnie wykonywać swoją pracę i dawać swoim klientom radość z robienia zakupów, gdyż nie każdy jest tego zwolennikiem. Obecnie staram dobrać się garnitur pewnemu Panu, który podkreślał dwukrotnie, że ceni sobie komfort i jest on zawsze na pierwszym miejscu. Czy jesteście mi w stanie powiedzieć coś o koszulkach wyszczuplających https://relaxsansklep.pl/pl/p/Meska-koszulka-wyszczuplajaca-i-modelujaca-z-krotkim-rekawem-z-bawelny%2C-FarmaCell-Art.-419/230 ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daphnee.lubowitz
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej uczyć na zamówienie garnitur, ponieważ mamy pewność, że będzie on niepowtarzalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2020, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż miał kupił sobie takie buty. Ślub mamy w tym roku we wrześniu oczko


Planował na początku kupic sobie czarne, potem jednak weszliśmy na wiele wpisów na blogach modowych i tam poleca sie do granatowego garnituru buty brązowe. Tworzy się znacznie lepszy kontrast niż w przypadku granatowego garnituru i czarnych butow.
Buty zamawial dla siebie w sklepie Deichmann:
https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/meskie/meskie-buty-meskie/buty-meskie-polbuty.cat

Przez internet, na szczęście rozmiar okazął się dobry uśmiech
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka01
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 11:43    Temat postu: Garnitur szyty na miarę Odpowiedz z cytatem

Mój mąż również ma garnitur z vratelli.pl i jest z niego bardzo zadowolony. Jednak garnitur szyty na miarę a taki zwykły ze sklepu to niebo a ziemia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrowicz
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Nie 2 Sie 2020, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitur szyty na miarę to najlepsza inwestycja dla faceta na dzień ślubu, jaka tylko może być. Dzięki https://krawiecwisniewski.pl/garnitury-wieczorowe-wizytowe-slubne/ zrobiłem nieziemskie wrażenie na weselu i ślubie. Niepowtarzalny dzień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to siłą rzeczy musi moda męska interesować, jak ja sama nie ubiorę mojego faceta to sam on o to nie zadba. Na całe szczęście nie opiera się przed moimi pomysłami:) Szczególnie na ważniejsze wyjścia warto postawić na coś wyjątkowego, eleganckiego. Tak sklep Pewien Pan bardzo dobrze się sprawdza jeżeli chodzi o takie zakupy jak garnitur, koszula, czy też modne męskie dodatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group