Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Endometrioza i co dalej?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 17 Sie 2019, 13:50    Temat postu: Endometrioza i co dalej? Odpowiedz z cytatem

Czy ktorejs z was udalo sie wyleczyc endometrioze? przyznam, ze lekarz zalecil mi leczenie, ale jakos nie umiem sie pozbierac i uwierzyc, ze bedzie ok smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Nie 18 Sie 2019, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wez sie w garsc uśmiech nastawienie pacjenta tez jest bardzo wazne, walka z endometrioza jest trudna, ale mozliwa do wygrania, trzeba wierzyc oczko mnie sie udalo , bo bylam pod opieka bardzo dobrego lekarza w szpitalu Medicover https://endometrioza.medicover.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda a poza tym endometriozę można leczyć także farmakologicznie na jej wczesnym etapie, stosuje się wtedy najczęściej tabletki antykoncepcyjne i tu http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-tabletki-antykoncepcyjne-moga-pomoc-w-leczeniu-endometriozy/ jest to dokładniej opisane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak słyszałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 26 Mar 2020, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz endometriozę to najlepiej iść do najlepszych specjalistów w tej dziedzinie a można ich znaleźć w szpitalu medicover, wykonują tam nawet bardzo skomplikowane wielogodzinne operacje jej usuwania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam trochę przerost endometrium i lekarz przepisał mi antykoncepcję hormonalną, bo wcześniej bóle były nie do zniesienia przed miesiączką i w trakcie. Teraz po kilku próbach biorę belarę, wcześniejsze pigułki mi nie pasowały bo miewałam spadki libido. Natomiast obecne są bardzo dobre ,nie mam juz tych dokuczliwych bólów,nareszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę powiedzieć, że dokładnie wiem co czujesz. Moja kuzynka ma endometriozę, więc jestem na bieżąco w temacie. Ona również była załamana, bo okazało się, że ta choroba weszła na inne narządy. Żeby wspomóc leczenie konieczna była terapia wisceralna klinika Colibri https://www.colibriclinic.net/ ma świetnych specjalistów w tej dziedzinie. Warto się z nimi skonsultować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pon 19 Cze 2023, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę endometriozy nie da się wyleczyć. Walczy się i leczy jej objawy, tak by kobieta mogła normalnie funkcjonować. U mnie w pewnym momencie już nic nie pomagało na ból, nie byłam w stanie nawet dziecka przytulić, bez grymasu, po prostu koszmar. Szukając pomocy trafiłam do Centrum Medycyny Konopnej i tam ginekolog przeanalizował moją historię choroby i wypisał receptę na marihuanę medyczną. Już po 2 tygodniach, poczułam, że to jest to. Zaczęłam wracać do normalnego zycia, nawet teraz zapominam, o tym że jestem choroa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 7 Lip 2023, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szpitalem w którym otrzymacie opiekę na najwyższym poziomie jest https://szpitalzywiec.pl/ Kadra tam zatrudniona indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta i otacza go należytą opieka zarówno w ramach umowy z NFZ jak i prywatnie. Posiadają specjalistyczny sprzęt i niezbędne wykształcenie aby skutecznie pomagać pacjentom w powrocie do zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Nie 9 Lip 2023, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałam, to teraz jest sporo metod leczenia tej choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group