Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zafundować sobie depilację laserową?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Nie 22 Lip 2018, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chcesz się na stałe pozbyć zbędnego owłosienia to pewnie, że warto sobie taki zabieg zafundować uśmiech Ja sama mam za sobą serię zabiegów depilacji laserowej w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Pracują tam na nowoczesnym sprzęcie przez co sam zabieg jest bardzo komfortowy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2018, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest ostatnio bardzo fajna alternatywa dla depilacji laserowej. Zabieg EpilFree. Wykonuje się go w salonie po depilacji mechanicznej. Jest wyjątkowo skuteczny, nieinwazyjny i bezbolesny. Warto poczytać http://epilfree.pl/jak-to-dziala/ i sprawdzić na sobie. Ja mogę tylko polecić,bo sprawdziłam na sobie. Po kilku zabiegach można skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mam być szczera to według mnie jest to bardzo dobre rozwiazanie, depilacja laserowa to bardzo dobry pomysł na depilacje, dzięki stronie jaką jest http://www.studiolaser-depilacja.pl/ Będziesz w stanie pozbyć się owłosienia na bardzo długi czas. Ja bym się na twoim miejscu nawet nie zastanawiała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saja
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zastanawiam nad depilacją laserową, bo przekonałam się, że taki sprzęt daje świetne efekty jak leczyłam trądzik różowaty w Gdyni.
Tylko nadaje się do usuwania owłosienia przy wrażliwej skórze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yjenkins
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki zabieg jest bolesny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dibbert.mike
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka depilacja to bardzo ciekawy zabieg, a do tego skuteczny. Czytałem też, że przy odpowiednim natężeniu można pobudzać cebulki włosów do rośnięcia u osób, które mają problemy z wypadaniem włosów.
_________________
dr osuch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raczejsiedzewdomu
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Kwi 2020
Posty: 40

PostWysłany: Sob 11 Kwi 2020, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi chłop funduje:) chce żebym była piękna to niech płaci Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sob 19 Wrz 2020, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zdecydować się na zabiegi depilacji laserowej. Jest to bardzo duża wygoda przede wszystkim latem i na wyjazdach uśmiech Ja wybrałam zabiegi w Vici Clinic w Krakowie i to był strzał w dziesiątkę. Obecnie mają promocję na pierwszy zabieg -50%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group