Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stres

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Sob 21 Mar 2020, 17:55    Temat postu: Stres Odpowiedz z cytatem

Cześć, jak według Was najlepiej pokonać stres związany z pracą? Często po skończonej pracy i tak myślę o niej. Jak temu zaradzić? Mieliście podobnie może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sob 21 Mar 2020, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miewam stresy związane z pracą, które spędzają sen z powiek. Nauczyłam się z tym radzić poprzez jakieś zajęcie. Czasami też chodzę na terapię i dużo to daję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Nie 22 Mar 2020, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam o terapii. Czy jest ktoś w stanie polecić kogoś z Warszawy, jakiegoś specjalistę? Wiecie, w stolicy sporo tego i ciężko wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Nie 22 Mar 2020, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi polecano PsychoMedic. Mają też właśnie oddział w Warszawie, więc tam możesz się zgłosić. Tu masz stornkę https://psychomedic.pl/cennik/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2020, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie uspokaja czytanie książek, nie myślę wtedy o niczym innym niż o historii, która jest zawarta w literaturze. Jeśli chcecie przeczytać ciekawy thriller, to myślę, że "Nie wiesz wszystkiego" Marcela Mossa http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/498 wam się spodoba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2020, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stres najlepsza jest bardzo dobra książka np ta https://www.taniaksiazka.pl/genialna-przyjaciolka-cykl-neapolitanski-tom-1-okladka-filmowa-elena-ferrante-p-1166998.html To książka o przyjaźni dziewczat, mimo że z czasem ich drogi się rozeszły to pamięć pozostała. Zaginięcie jednej z nich uruchamia lawinę wspomnień.
A ta książka spodowała, że i ja wróciłam wspomnieniami do szkoły i szkolnej przyjaciółki. My na szczęście mamy telefoniczny kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś stres był w śród ludzi znacznie mniejszy, niż obecnie. Człowiek jest zwyczajnie do niego nie przystosowany i warto nauczyć się go kontrolować, ponieważ znacznie ułatwi to życie, a najprościej tego dokonać przy pomocy bloga Marii Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Wyklady-Marii-Bucardi/72
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyrese.smitham
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 1 Paź 2020, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres może być dla nas bardzo destrukcyjny, warto znaleźć sposób na jego niwelowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się skusiłem i zakupiłem https://mybestpharm.com/produkt/mybestgenius/ bo pomaga organizmowi w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elda14
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Maj 2023, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adaptogeny to substancje pochodzenia wyłącznie roślinnego, które pomagają zachować fizjologiczną równowagę i stabilizację w organizmie. Roślinne adaptogeny wspierają zdolność organizmu do dawania sobie rady ze stresem poprzez wspomaganie prawidłowych funkcji organizmu z biologicznego i fizjologicznego.
_________________
adaptogeny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group