Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

barman na wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O fotobudce myśleliście? Jak dla mnie jest to jedna z lepszych opcji na wesela;) Sprawdźcie sobie tu może co proponuje firma http://fotobudazwooda.pl Ich drewniana fotobudka świetnie sprawdzi się na różnych weselach, szczególnie tych w klimacie boho, rustykalnym i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DużyMiś
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią 20 Mar 2020, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie korzystałam, ale byłam na weselu, na którym barman robił drinki - to było oprócz wina i wódki dostępnych na stoliku. I super opcja, bo cały wieczór mogłam pić swojego ukochanego Aperol Spritza i Mohito. Tylko jeśli mam być szczera, to nie wyglądało to zbyt spektakularnie - po prostu zwykły stół i akcesoria. To już lepszą opcją jest barman na wesele, który przyjeżdża z własnym mobilnym basem. Jak widziałam zdjęcia, to byłam zachwycona takim rozwiązaniem.[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pbode
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Lip 2020, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barman, a także drink bar na weselu bardzo często robi bardzo pozytywne wrażenie. Nie wszyscy goście przepadają za czystym, mocnym alkoholem, a wtedy smakowe napoje wysokoprocentowe świetnie się nadadzą. Polecam - https://www.thefood.pl/blog/drink-bar-na-wesele/ ponieważ oprócz robienia świetnych drinków, urządzają też spektakularne pokazy molekularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto 28 Lip 2020, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest mieć oprócz wódki inne alkohole
wina
wermuty
likiery
ewentualnie bimber na wiejskim stole ( ludzie bardzo czesto próbują sobie takiego bimberku do domowych specjałów).

Wódki polecam poszukać w hurtowniach w sieci, cenowo wyjdzie Was o wiele taniej niż kupując detalicznie w sklepach stacjonarnych. https://outletalkoholowy.pl/112-promocje-alkoholi
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Papryczkaa dnia Wto 1 Wrz 2020, 8:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heidi
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałam i bardzo fajna opcja niestety nie pamiętam już skąd wynajmowaliśmy ale była to ekipa dwóch panów z zewnatrz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 28 Sie 2020, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam, że u mnie na weselu nie będzie mocnych alkoholi. Uważam, że wino w zupełności wystarczy - tym bardziej, że większość osób w mojej rodzinie pije właśnie wino. Wybrałam wina marki Oak View https://oakview.pl/. W ofercie mają wina białe, różowe i czerwone tak więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaterinaKatarzyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 12:53    Temat postu: KitiKejt Odpowiedz z cytatem

E tam barmani są zbędni w mojej opinii Very Happy lepiej jak o gości zadbają świadkowie i para młoda. Z resztą, kto mieszka kolorowe drinki z wódką? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiancee
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barmani są fajną opcją, ale jednak no mimo wszystko to nie jest cos takiego co musi byc koniecznie, ale też zwlanie wszystkiego na świadków czy parę młodą to jest trochę zenujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Traszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barman na pewno pozwala na troche lepsza kontrole co bardziej podpitych wujków Januszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pią 6 Lis 2020, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barman na wesele to świetna opcja. Moim zdaniem warto kupić alkohole na stronie Sklep z whisky tutaj jest duży wybór najróżniejszych alkoholi. Wyjdą z tego świetne drinki. Sprawdźcie koniecznie i zamawiajcie. Ja myślę że warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group