Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry dentysta z Gdyni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Nie 26 Sty 2020, 14:05    Temat postu: Dobry dentysta z Gdyni Odpowiedz z cytatem

Witajcie wszyscy uśmiech Czy możecie podzilić się namiarami na sprawdzonych stomatologów z Gdyni ? Szukam koigoś kto zna się i na leczeniu kanałowym i na protetyce uśmiech Z góry dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm wiesz co ja kiedyś mieszkam w Gdańsku i miałam taką dobrą dentystkę ale nie wiem czy ten gabinet jeszcze istnieje bo Pani miała już swoje lata i planowała iść na emeryturę... Ale może ktoś jeszcze się podzieli jakimś adresem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Nie 2 Lut 2020, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Gdynia to tylko PLATINUM DENT, znajdziesz ich na placu Górnośląskim. Lecze się tu od jakiegoś czasu z całą rodzinką i jest naprawdę okej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekstra bardzo Wam dziękuje za informacje uśmiech rozumiem, ze w tym platinum dent leczeniem kanałowym i protetyką też się zajmują ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na 100% uśmiech ja robiłam u nich endodoncję w 3 zębach w sumie i w najbliższym czasie będę też robić koronki i licówki. Super miła obsługa, dobre ceny i rewelacyjni lekarze z doświadczeniem. No i to co dla mnie najważniejsze - leczenie zupełnie bezbolesne na nowoczesnym sprzęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Sob 8 Lut 2020, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By zapewnić swoim pacjentom usługę na najwyższym poziomie, każdy dentysta musi posługiwać się urządzeniami i akcesoriami wysokiej klasy. To świadczy o jego zaangażowaniu i dbałości o zdrowie pacjenta. W sklepie https://predent.pl/ można znaleźć szereg profesjonalnych rozwiązań dostosowanych do każdego zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki fifika za szczegółowe informacje., no nie ukrywam, ze to stwierdzenie - bezbolesne leczenie- jest dla mnie niezwykle istotne bo ja to z natury straszna panikara jestem i w sumie do tej pory nie było potrzeby robienia jakiegoś większego leczenia. ale jak piszesz, ze jest ok to ok. Postaram się umówić na pierwszy możliwy termin na tą konsultacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ból się nie martw serio - dostaniesz znieczulenie i na pewno nic nie poczujesz uśmiech Uważaj na siebie i daj znac jak już będziesz po - jestem ciekawa Twoich wrażeń uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wellington.bode
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się bać dentysty. Teraz jest lepiej niż kiedyś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group