Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaranowak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Wto 19 Lis 2019, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że sporo z Was kupuje ubrania online. Ja robię to rzadko, bo jednak wolę pojechać do sklepu i przymierzyć jakąś rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 21 Lis 2019, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na chodzenie po sklepach trzeba mieć czas. Ja często robię zakupy w necie. Aktualnie szukam prezentów na święta dla najbliższych. W sklepie https://napogloves.pl/ moją uwagę przykuły rękawiczki, w których można bez problemu obsługiwać smartfona czy tablet. Zajrzyjcie, bo wybór mają spory i ciekawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dylemat bo kompletnie nie wiem na co się zdecydować jeżeli chodzi o czapki jesienne, w końcu wiele osób ma podobne modele a ja troszkę lubię się wyróżniać. Myślałam nad zakupami internetowymi, co sądzicie? W sklepie https://www.sterkowski.pl/ znalazłam ciekawe modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo interesuje moda. Dlatego w wolnych chwilach lubię zaglądać sobie na różne blogi. Ostatnio koleżanka poleciła mi blog http://notsosweet.pl/. Znalazłam tam wiele ciekawych porad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pon 16 Gru 2019, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas zwraca uwagę na modne ciuchy. Elegancka odzież damska cudmoda.pl mi na pewno się podoba. Jak dla mnie każdy znajdzie tam coś wyjątkowego dla Siebie do ubrania. Osobiście lubię takie różności ciekawe w sieci bo zawsze wszystko na czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 16 Gru 2019, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo popularne już od dłuższego czasu są koszulki z przeróżnymi nadrukami. Wykorzystuje się je do chodzenia na co dzień, jako pomysł na prezent, czy też odzież dla pracowników. Sprawdźcie może tu sobie ofertę od https://hft71.pl/uslugi-hafciarskie-i-inne/druk-cyfrowy-dtg/ na różnego rodzaju nadruki na ubraniach, w tym i nowoczesny druk cyfrowy DTG. Według mnie ten powinien najlepiej się sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 21 Gru 2019, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania można kupować przez internet. Bardzo wiele udało mi się znaleźć w sklepie merg.pl Jak tylko potrzebuję czegoś wyjątkowego to tam zerkam. Sklep jest świetnie wyposażony i co chwilę pojawiają się jakieś nowości. Warto tam sprawdzać czy jest coś ładnego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też wolę zazwyczaj stacjonarnie, ale np. sukienki oversize w sklepie internetowym znajdę bez problemu w takim kolorze i rozmiarze jak chcę, a w sieciówkach to rzadkość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie dowiedzieć się co będzie modne w nadchodzącym sezonie, to najlepiej sprawdzić artykuły w sieci. To kopalnia wiedzy i inspiracji uśmiech Ja znalazłam na przykład https://www.sucha24.pl/component/k2/item/12988-moda-damska-trendy-w-2020 - okazuje się, że bardzo modne są sztuczne futra uśmiech Sama mam już jedno na oku i z pewnością je sobie kupię. Będzie pasowało do wielu stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też zastanowić się nad modą biurową, a konkretnie tym, jak ubrać się dobrze do pracy. Zobacz więcej informacji w tym tekście. Można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy, jak nieco poszuka się w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 3 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group