Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ymater
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę mnóstwo pozytywnych opinii na temat tego. Ja bym skorzystał, gdybym potrzebował czegoś takiego.
_________________
Dobrze zorganizowaną grupę przestępczą nazywamy mafią, najlepiej zorganizowaną mafię, nazywamy państwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrain.pollich
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przeglądam różne przedmioty, które przydadzą się w aranżacji ogrodu. Bardzo funkcjonalnym elementem jest parasol grzewczy gazowy https://decofire.pl/gazowy-parasol-grzewczy-landmann-12016st, dzięki któremu będzie można spędzać chłodniejsze wiosenne czy też letnie wieczory na świeżym powietrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Sro 12 Lut 2020, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy poważny ogród powinien mieć jakieś sensowne ogrodzenie. Takin na pewno jest ogrodzenie modułowe od jońca. Super sieiw prezentuje jest trwałe i nie wymaga jakiś szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Czas który poświęcilibyście na konserwacje ogrodzenia można spożytkować na pielęgnację ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 13 Lut 2020, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie musze wymienić wszystkie meble bo są już stare i się rozpadają, do tego myślę aby zamówić parasole ogrodowe, tylko nie wiem na jakie się zdecydować. Może wy mi coś polecicie? I producenta mebli też, te co miałem raczej nie chcę już kupować bo nie były solidne. A na tym mi zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy podczas projektowania ogrodu uwzględniałaś przyłącza kanalizacyjne? Jeśli nie, to sprawdź ten artykuł, w którym opisane są najważniejsze przepisy w tym zakresie. Taka wiedza z pewnością ci się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już powoli zaczynam planować wiosenne prace w ogrodzie. Bardzo je lubię więc już nie mogę się doczekać. Na stronie https://www.futuregardens.pl/ już zamówiłam parę ciekawych okazów bzów i kaliny i osłony na drzewa. W tym roku planuję też zrobić w końcu ścieżkę przez ogród z płytek drewnopodobnych i na pewno też kupię w Tuturegardens, bo już jedne wpadły mi w oko. Tylko muszę wyliczyć ile będę ich potrzebować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Czw 20 Lut 2020, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie włąsny ogród to na pewno jest w nim także trawnik, który kosicie. Jeśli jednak coś stałoby się z waszą kosiarką i uległaby ona awarii, polecam wam zajrzeć tutaj https://skladczesci.pl/Czesci_oryginalne . W sklepie znajdziecie na pewno wszystkie części potrzebne do naprawy waszego sprzętu ponieważ wybór jest ogromny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia32
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas ciągle jest problem z chwastami w ogrodzie. Zastanawiam się nad użyciem preparatów takich jak Herbicydy https://www.syngenta.pl/srodki-ochrony-roslin/herbicydy . Bardzo dobre do usuwania chwastów różnego rodzaju w polach zbożowych, ale też w ogrodnictwie. A wy jak radzicie sobie z takimi problemami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pon 16 Mar 2020, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród to nie tylko kwiaty, ale też inne dekoracje, jak meble czy altany, które często pełnią różne role. Co może się przydać w ogrodzie, przeczyta się tu: https://najlepiejwdomu.pl/co-do-ogrodu-oprocz-zieleni-basen-plac-zabaw-altana-co-jeszcze/. Takie aranżacje mogą być naprawdę ciekawe, tylko trzeba wiedzieć, co w ogóle brać pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Pon 16 Mar 2020, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy projektowaniu ogrodu na pewno przyda się profesjonalna firma, która to wykona. Szczerze mogę polecić tą stronę http://kepkaogrody.pl/. Są to profesjonaliści w swojej branży, którzy zadbają o każdy najmniejszy szczegół. Dzięki nim wasz ogród będzie o wiele piękniejszy. Gorąco polecam!
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group