Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sesja fotograficzna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 12:50    Temat postu: sesja fotograficzna Odpowiedz z cytatem

Kochane, poradźcie mi, jak namówić mojego męża na sesję rodzinną? marzy mi się portret naszej rodziny wiszący obok kominka... znalazłam fajną ofertę sesji zdjęciowej, wystarczyło wpisać w google sesja rodzinna szczecin Zdjęcia przepiękne! Niestety problem jest z moim lubym... nie wiem jak go namówić :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Nie 8 Mar 2020, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją rodzinną zamówiłam na urodziny córki. Troszkę ją nastawiłam i przekonała tatę, że to jej marzenie takie zdjęcia piękne całej rodzinki. Zgłosiliśmy się do http://www.rafaloglaza.pl/ w Szczecinie najlepszy zdecydowanie. Sam mąż jak odebraliśmy fotki stwierdził, że on się sobie na nich wręcz podoba i to nie fotograf tylko cudotwórca. Ale to fakt, u niego w obiektywie każdy wygląda ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Nie 15 Mar 2020, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie mi od jakiegoś czasu chodzi fotografia ślubna katowice po głowie, bo ślub planujemy, a fotograf jeszcze niewybrany. Będę musiała przysiąść naprawdę i poszukać. Bo prawdę mówiąc, jeszcze sesja narzeczeńska mi się marzy i to nad naszym pięknym, polskim morzem. Muszę znaleźć kogoś, kto mi i jedno i drugie w odpowiednim terminie zagwarantuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pelcia10
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Kilece

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli sesja zdjęciowa to tez album na fotografię. jeśli dzidziuś jest jeszcze malutki można podarować na chrzcie pierwszy album na fotografie. Na temat ten przeczytać można w artykule: https://nowagazeta.pl/artykul/album-na-chrzest--pierwszy/936170 Może skusicie się przy najbliższej okazji na taki prezent dla noworodka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to pokaż mu jakieś wytwory z sesji oczko jeśli mu się spodoba to powinien się przekonac. tutaj na blogu masz piękne sesje https://www.studiokadru.pl/
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Nie 2 Maj 2021, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli byście potrzebowali ciekawych gadżetów, rekwizytów do sesji z udziałem maluchów, to wpadnij do nich https://cervus-shop.pl/kategoria-produktu/akcesoria-do-sesji/ maja naprawdę szeroki wybór tego typu rzeczy u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy nie lubią zdjęć, należy to uszanować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group