Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fizjoterapia
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sob 21 Wrz 2019, 19:31    Temat postu: Fizjoterapia Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z Was wie, ile trzeba czekać, by fizjoterapia w Warszawie doszła do skutku? Jeżeli chodzi o skuteczność, to sporo osób mówi, że w Ortopedice będzie bardzo dobry poziom i skuteczne działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacky.boyle
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizjoterapia jest potrzebna zwłaszcza dla osób po różnych urazach, kontuzjach. Dzięki temu, mają oni szybszą możliwość powrotu do zdrowia i sprawności. Warto korzystać z takiej pomocy, bo faktycznie to działa, prawie każdy potwierdza pozytywny efekt tych terapii. Jednym z miejsc, gdzie można umówić się na wizytę jest fizjoterapeuta Olsztyn https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl/fizjoterapeuci/olsztyn+warminsko-mazurskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kip.schaefer
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy należy udać się do fizjoterapeuty? Szukam odpowiedniego obecnie i trafiłem na stronę https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl/fizjoterapeuci/tychy+slaskie To jest rehabilitacja Tychy. Czy myślicie, że warto tutaj udać się ze swoimi problemami zdrowotnymi? Proszę o porady od osób, które są zorientowane w temacie. Wielkie dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shacker
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 24

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem z pomocy fizjoterapeuty gdy miałem problemy z kręgosłupem... muszę przyznać,że całkiem mi to pomogło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chance94
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 3 Sty 2020, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizjoterapia jest bardzo pomocna w razie jakichkolwiek urazów, czy po kontuzjach, dlatego warto korzystać z takich ćwiczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kuhic.margaret
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie 16 Lut 2020, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo dobry sposób leczenia, jeszcze lepszy niż maści. Pomaga wrócić do formy i do tego jest się stale pod fachową opieką specjalisty uśmiech
______________
Rehabilitacja Tychy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomoc odpowiedniego specjalisty jest najważniejsza, jednak tu też nie raz trzeba zdecydować się na odpowiedni, specjalistyczny sprzęt. Bez tego rehabilitacja nie ma praktycznie sensu, wszystko zależy od konkretnego przypadku oczywiście. Myślę, że warto sobie tu sprawdzić ofertę od sklepu internetowego https://esklep.brandvital.eu/ Proponują tu różne akcesoria, urządzenia rehabilitacyjne, także i sprzęt do opieki nad seniorami, osobami schorowanymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie czeka też niedługo rehabilitacja po kontuzji, a moją siostrę czeka rehabilitacja po endoprotezie smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 616

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, ostatnio mam pewne problemy i wydaje mi się, że przydałaby mi się jakaś rehabilitacja. Może ktoś z was orientuje się gdzie jest aktualnie najlepsza fizykoterapia łódź ? Jeśli moglibyście podać mi namiary na jakiś sprawdzony gabinet rehabilitacji, będe wam bardzo wdzięczny za pomo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku konieczna będzie rehabilitacja i fizjoterapia. Z tym, że bardzo ważną kwestią jest tutaj wybór odpowiedniej placówki. Ja ze swojej strony mogę polecić Centrum Rehabilitacji Multimed na terenie Warszawy. Miałam okazję się tam leczyć, więc z własnego doświadczenia wiem, że jest to jak najbardziej trafny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group