Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękne eleganckie krzesła
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poszet
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 20:56    Temat postu: Piękne eleganckie krzesła Odpowiedz z cytatem

Witam może zadam gupie pytanie, ale robie ślub na około 200 gości i na sali, która mamy jest piękny stół barmański i chciałam go jakoś ozdobić ale kwiaty nie wchodzą w gre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Getur
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zwrócić się do specjalistów w tej dziedzinie. Po tym wszystkim, teraz tak wielu organizatorów ślubów, które są bardzo piękne pokoje. Cóż, lub jeśli jesteś leniwy, możesz po prostu zapytać o to ludzi na tej stronie. Być może po prostu odpowiedzieć ludziom, którzy doskonale rozumieją w dziedzinie projektowania sali bankietowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 238

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moim zdaniem elegancji nadaje także odpowiedni obrus na stół. uśmiech Takie piękne obrusy można znaleźć w sklepie https://dehome.pl/ . Są różne bo i gładkie, i haftowane, jak i szydełkowe - moje ulubione. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mateos
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy moim ślubie powierzyliśmy wszystko specjalnym dekoratorom ślubnym. Był to świetny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szalonaPanna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam przejrzeć co oferuje wypożyczalnia dekoracji ślubnych gdzieś w okolicy. Ja dzięki temu miałam piękne wesele, a jeśli ci się uda to nawet doradzą ci co wybrać. Ja na przykład znalazłam świetne miejsce w Krakowie. Mnóstwo dekoracji, świeczników i bibelotów - czego dusza zapragnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyśka_4
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pon 8 Lut 2021, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktos sie orientuje w wypozyczaniu krzesłe albo chociaz pokrowców w ilości minimum 100 sztuk? Sala w której robia slub moi znajomi ma dosc brzydkie krzesła i szukaja jakiegos rozzwiazania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Szkodzińska
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 13:02    Temat postu: impreza Odpowiedz z cytatem

Cześć, z uwagi na sytuacje jaka panuje w kraju, chcę zrobić przyjaciółce wieczór panieński w wynajętym mieszkaniu . Czy macie może jakieś fajne i przystępne cenowo lokalizacje do polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda, same krzesła muszą być również ładne i eleganckie aby nasze wnętrza wyglądały po prostu pięknie. Właśnie dlatego ja również zdecydowałam się na wybór krzeseł od https://dominova.com.pl/krzesla-cat-120 i jestem przekonana, że był to mądry wybór na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abigaillie
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 12:11    Temat postu: home decoration Odpowiedz z cytatem

you can buy chairs by using kod rabatowy sinsay
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pon 22 Mar 2021, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przepiękne i bardzo eleganckie krzesła możemy znaleźć na https://witek.pl/krzesla/polo-krzeslo.html . Prezentują się one bardzo atrakcyjnie, są dobrej jakości, a jednocześnie mamy tutaj do wyboru wiele odcieni i możemy skorzystać z płatności ratalnej:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group