Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 135, 136, 137  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 6 Mar 2019, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla niektórych paznokcie to temat rzeka, dla mnie - kolejna zagwozdka. Mam co prawda doświadczenia i z lakierami i z frezarkami czy salonami pedicure, ale samodzielnie to raczej nie biorę się za coś takiego. Do malowania paznokci potrzeba precyzji i mimo że czytam o temacie tutaj http://znawcaurody.pl/ , to jednak żadne wzorki mi nie wychodzą, a i pędzelek zawsze się omsknie.. No, ale praktyka czyni mistrza, jeszcze popróbuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem dopiero na początku swojej przygody z paznokciami uśmiech Mam lakiery, lampę, teraz chciałabym kupić frezarkę, który model polecacie http://mimari.com.pl/pl/c/Frezarki-i-pochlaniacze/34 ? Najlepiej tak do ok. 300 zł, ale wiadomo że im taniej tym lepiej uśmiech Doradźcie coś na domowy użytek, ewentualnie czasem zrobię pazurki znajomym, ale to tyle uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 29

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żonka chodzi od dawna już do salon kosmetyczny warszawa wola. Bardzo wykwalifikowane panie manicurzystki. Żona zawsze zadowolona z zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei zastanawiam się właśnie, czy tego typu lakiery będą dobrym wyborem. Co na ten temat sądzicie?
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dbam o swoje paznokcie uśmiech Jeśli mam być z wami szczera, to ja manicure wykonuję sobie sama i jestem z tego bardzo dumna, bo dobrze mi to wychodzi. Wszystkie niezbędne akcesoria do manicure udało mi się zakupić w sklepie internetowym https://najutro24.pl/Uroda-i-zdrowie-c20 - jeśli macie czas, to koniecznie sprawdźcie ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdobienia ślubne paznokci powinna wykonać osoba, która ma na prawdę duże doświadczenie w tym temacie.
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elusia617
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 8

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slodkoslona napisał:
Ja sama zupełnie nie potrafię robić sobie paznokci. Zawsze chodzę do manicurzystki, która wie co robi, i nie zrobi mi krzywdy uśmiech Zawsze wychodzę też zadowolona. Jeśli nie wiecie, do kogo wybrać się manicure i pedicure to polecam http://elite-kosmetologia.pl/pielegnacja-dloni-i-stop/.

ja również nie potrafię zrobić sama sobie paznokci ale często podglądam na różnych stronach internetowych wzory i pokazuje mojej kosmetyczce...ta dam i mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia801
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 22 Sty 2020, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aseret napisał:
U mnie będą akryle... Po raz pierwszy je zrobię 30.04, czyli przed ślubem koleżanki... uśmiech


kobietki obecnie jest taki postęp jeżeli chodzi o paznokcie,że zapraszam do zapoznania się różnymi artykułami w internecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 12 Lut 2020, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób zmaga się z problemem pękających paznokci. Warto więc wiedzieć, jak sobie z takim problemem poradzić. Znalazłam w sieci bardzo ciekawy artykuł na ten temat: https://easynails.pl/ratunku-pekajace-paznokcie/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walczakmalwina
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 8

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od siebie mogę polecić świetny lakier hybrydowy https://indigotarnowskiegory.pl/lakiery-hybrydowe. Indigo produkują świetnej jakości lakiery, warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 135, 136, 137  Następny
Strona 130 z 137

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group