Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowie naszych zwierząt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrego weterynarza w Warszawie to polecam klinikę Vet4Pet https://www.vet4pet.pl/oferta/ortopedia. Ja trafiłam tu z polecenia innego lekarza, który sam nie chciał się podjąc operacji stawów biodrowych mojego labradora i polecił mi ortopedę z tej kliniki. Było warto! Super lekarze, kompleksowe leczenie ( także to operacyjne), niewygórowane ceny usług. No i klinika jest czynna przez całą dobę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są przypadłości na które nie ma mocnych. Mój pies odszedł za tęczowy most bo miał guza mózgu. Ale wiem też że w dobrym zdrowiu pomaga pełnowartościowa karma. Mam drugiego pupila i daję mu wyłącznie karmę reico. Jest wysokoenergetyczna i co najważniejsze nie ma w niej żadnej chemii, która niestety wpędza nie tylko zwierzęta do grobu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 6:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti też mam jak najlepsze zdanie na temat lekarzy z vet4 pet. Już nie raz okzali moim zwierzakom wielkie wsparcie, byli gotowi nieść pomoc bez względu na porę dnia czy nocy. Mili, zaangażowani i oddani swojej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny ja też od niedawna jeżdżę z moim psem do vet4pet. Skierowano nas tu na operację ortopedyczną i powiem tak - są rewelacyjni! Nie dość, że mają ogromną wiedzę i doświadczenie to jeszcze potrafią zaopiekować się zestresowanym zwierzakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sob 18 Sty 2020, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam dużą uwagę na to, co podaję swojemu psu. Zależy mi na tym, aby wraz z pokarmem dostarczać mu wszystkiego, co niezbędne do prawidłowego rozwoju. Spory wybór karm posiada w swojej ofercie sklep 4lapy.pl - można w niej znaleźć pożywienie dla psów różnych ras, a pamiętajmy, że każda z nich potrzebuje zupełnie różnych składników odżywczych.

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Czw 23 Sty 2020, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro 22 Sty 2020, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że najwazniejsze jest to czym karmimy nasze zwierzaki. Wybierajcie dobre karmy, to wiadome. Poczytajcie sobie na stronie http://blog.zoona.pl/jaki-drapak-dla-kota/ porady związane ze zwierzętami domowymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 23 Sty 2020, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest odpowiednie karmienie naszych pupili. Zdrowa karma to podstawa. My wybieramy Acanę: https://www.tukan24.pl/karma-acana-dla-psow-c-1_210_217.html. Psu smakuje, a ja wiem, że zdrowo go karmię uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz aby twój pies czy kot miał wysokiej jakości karmy czy zabawki to polecam Ci się zainteresować stroną jaka jest https://sklep.germapol.pl/ Znajdziesz tutaj wiele ciekawych produktów które mogą Ci się bardzo spodobac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 35

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakupiłam ostatnio https://germapol.pl/pl/maszynki-dla-zwierzat.html Fajna sprawa. Sama strzygę swojego pupila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 23 Lut 2020, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoły))))))))))00
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group