Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak rozwinąć swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ragi27
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 17

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zwiększyć reklamę dla swojej firmy profesjonalne strony internetowe warszawa . Ja skorzystałem bo mam nową firmę, a każdy wie że teraz bez strony interentowej praktycznie firma nie istnieje. Przygotowali dla mnie stronę która odpowiada rodzajowi sklepu oraz można na nią wchodzić przez telefon i jest dostosowana. Polecam bardzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy ci na usprawnieniu funkcjonowania twojej firmy to warto byłoby pomyśleć o nawiązaniu współpracy z profesjonalistami, którzy zajmą się prowadzeniem księgowości. Osobiście polecam Biuro rachunkowe EMRACH świadczące kompleksowe usługi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tu sporo ciekawych rozwiązań, na pewno coś znajdziecie do swojej firmy. Jeżeli działacie stacjonarnie, macie swoje własne punkty jak np. sklep, kiosk, to myślę, że warto pomyśleć o opcji jaką jest kurier franczyza. Na stronie https://www.e-speedpak.net/punkty-paczkowe-e-speedpak znajdziecie taką opcje dla biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że świetnym sposobem żeby rozwinąć swoją firmę to jest zainwestowanie w reklamę. Dzięki temu sporo osób się dowie o naszych usługach a jak wiadomo im więcej pozytywnych opinii tym lepiej. Jeśli na poważnie się tym interesujesz to skontaktuj się z agencją http://bellatorgroup.pl/ i oni już wszystko Tobie wytłumaczą i powiedzą jaką ofertę mogą dla Ciebie wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do prowadzenia biznesu to na pewno warto będzie interesować się również dziedziną jaką jest Bezpiezeństwo naszych pracowników. Wiele ciekawych informacji możesz otrzymac z bloga jakim jest https://blog-glovex.pl/ znajdziesz tutaj wiele naprawdę ważnych kwestii dla każdego przedsiębiorcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim ważna jest reklama, która przyciągnie do nas klientów. Oprócz reklamy w internecie, która jest obecnie bardzo popularna, trzeba też pomyśleć o reklamie stacjonarnej, na przykład wielkoformatowej. Może to być zarówno reklama wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Na stronie specjalistycznej drukarni Sblok Druk https://sblokdruk.com/ znajdziecie wszystkie ważne informacje na ten temat.

Ostatnio zmieniony przez walentynka dnia Pon 2 Mar 2020, 16:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam się bardzo opłaciło zainwestowanie w nowy hosting do firmy - https://www.nazwa.pl/ Dzięki temu strona jest po prostu lepsza i sprawniejsza i mamy więcej klientów. Więc warto dbać o to w firmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sposobów na to, żeby rozwinąć swój biznes. Ale mnie się wydaje, że idealną sprawą może się okazać inwestycja w pracowników. W końcu jeśli oni będą zadowoleni to dobra opinia o Twojej firmie. Spróbuj im np zakupić pakiety medyczne w medicover, zobaczysz jak to od razu docenią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uernser
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie biznesu należy się nauczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto mieć dobre oferty na zakup komputera by w razie jakiejś wtopy szybko przywrócić funkcjonalność biura, na stronie https://itnes.pl/ znajdziesz wiele urządzeń w które dobrze by było zainwestować od startu i nie martwić sie o nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 51, 52, 53  Następny
Strona 17 z 53

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group