Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

meble w stylu loftowym - gdzie kupić ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 9:32    Temat postu: meble w stylu loftowym - gdzie kupić ? Odpowiedz z cytatem

Macie namiary na sklepy/producentów, którzy mają w ofercie meble loftowe? urządzam właśnie mieszkanie w tym stylu i szukam dobrych jakościowo mebli. Z góry dzięki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O też się chętnie podepnę do tematu bo sama jestem w trakcie poszukiwań. Byłam już w kilku sieciówkach ale nie znalazłam nic ciekawego i już się zastsnawiam czy by nie uderzyć do jakiegoś stolarza, który zrobi je na zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm a może zerknijcie sobie na ofertę Caya Design ? Mają głównie narożniki modułowe i sofy ale też jest kolekcja loftowa uśmiech bardzo dobra jakość, niewygórowana cena i mega szybka wysyłka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym omijał sieciówki, tam raczej nic ciekawego nie znajdziesz, to co mają wszyscy u siebie w domach. Właśnie tacy producenci jak piszesz, np. Caya Design, proponują ciekawsze meble, stylowe propozycje do salonu i nie tylko. Warto sobie po takie meble zajrzeć do firmy https://empir.com.pl/ Jest tu wielu renomowanych producentów mebli, gdzie na pewno znajdziecie odpowiednie meble do salonu, gabinetu, jadalni, sypialni i innych pomieszczeń w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti Fajnie, dzięki! a Ty robiłaś już u nich jakieś zakupy ? jak to wygląda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ja mam narożnik ( z funkcją spania), 2 fotele wypoczynkowe i dywan uśmiech nie mówię, ze z kolekcji loftowej czegoś nie zamówię w przyszłości haha uśmiech ogólnie proponują tu wysoką jakość obsługi i bardzo sprawnie realizują wszystkie zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti bardzo Ci dziękuje za informacje uśmiech przejrzałam już co nieco i faktycznie wygląda to bardzo ciekawie. no nic, teraz już trzeba się zastanowić konkretnie co kupić i działać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 13 Mar 2020, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh doskonale wiem o czym piszesz, ja sama przez 2 czy 3 przeglądałam ofertę i zastanawiałam się ciagle co wybrać, najchętniej to bym kilka rzeczy zamówiła uśmiech powodzenia w takim razie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także zauważyłam, że coraz więcej osób kupuje meble takie bardziej loftowe. Sama nie wiem co widzą w takich meblach, ale każdy kupuje takie meble jakie mu się podobają. Na przykład moja przyjaciółka zakupiła kilka dni temu takie taborety https://www.taniomania.pl/t/taborety-tapicerowane które jej się bardzo spodobały. Także każdy kupuje to co mu się podoba a nie innym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2020, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i dobra nie kminiłam już więcej tylko złożyłam zamówienie. przecież jak coś to zawsze będzie można w przyszłości wrócić do sklepu ponownie haha uśmiech raz jeszcze dziękuje za pomoc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group