Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

produkty bezglutenowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rebekah
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 17:31    Temat postu: produkty bezglutenowe Odpowiedz z cytatem

szukam niedrogiego sklepu z produktami bezglutenowymi, znalazłam https://organic24.pl/category/produk...lutenowe-i-pku , myśle że warto spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz faktycznie produkty bezglutenowe są na topie. Co raz więcej osób dochodzi do wniosku, że gluten jednak chyba im nie służy. Ja od siebie mogę wam dorzucić namiar jeszcze na ten sklep z bezglutenową żywnością https://staropolskagaleriasmaku.pl/zywnosc-bezglutenowa,423,0.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadek_kowol
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie potrafiłbym żyć na takich produktach, ciężko byłoby mi się przestawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 159

PostWysłany: Pon 11 Lis 2019, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie internetowym https://www.delikatesy-orkisz.pl jest taka kategoria. uśmiech Można spokojnie znaleźć tam coś dla siebie jeśli nie spożywamy glutenu czy cukru. Ja właśnie lubię stamtąd zamawiać, bo to taki internetowy supermarket. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 13 Lut 2020, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak człowiek nie ma wyboru to się przestawia i nie ma gadania, bo przy celiakii czy zespole jelita drażliwego jak zje się coś z glutenem to później jest źle smutny trzeba pamiętać że żywność bezglutenowa jest najtańsza w sieci, bo w supermarketach nawet za chleb się dwa razy przepłaci smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefania
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 34

PostWysłany: Czw 13 Lut 2020, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem uczulona na gluten... do tej pory zakupy żywności robiłam w jednym ze sklepów ze zdrową żywnością w moim mieście, chętnie zapoznam się z ofertą sklepów internetowych w tym temacie. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
west.carroll
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2023
Posty: 11
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro 1 Lut 2023, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym otworzyć sklep spożywczy, który w swojej ofercie miałby również produkty bezglutenowe. Jak powinnam w takim sklepie tego typu produkty przechowywać, aby nic się z nimi nie stało? Macie jakieś rady?
_________________
Jakie urządzenia chłodnicze wybrać do sklepu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group