Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szybki transport
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 18:23    Temat postu: szybki transport Odpowiedz z cytatem

Polecam przejazd z firmą transfer lotniskowy na i z lotniska. Takie transfery są możliwe z tą firmą w bardzo prosty sposób. Wysyłasz wiadomość na ich stronie z danymi swoimi i szczegółami przejazdu. Firma przedstawia ci wycenę i rezerwujesz przejazd. Kierowca w bezpieczny sposób wygodnym samochodem zapewnia ci transport.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawonlena
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Lip 2019, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzmi fajnie gdyby nie moja choroba lokomocyjna Confused
_________________
siatka dla kota na balkon - www.siatkidlakotow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesy1
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad ulepszeniem pakietu medycznego dla pracowników mojej firmy. Czy ktoś z was może coś polecić? Zastanawiam się nad transportem medycznym, ale wolalbym się was o opinię zapytać. Co możecie mi powiedzieć o tej firmie https://www.medcam.pl/ ? Czy ktoś korzystał z jej usług? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może też zainteresuje was transport typowo dla firm? Jeżeli o taki chodzi to myślę, że oferta od http://astonpartner.pl powinna świetnie się sprawdzić. Znajdziecie tu usługi transportu międzynarodowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 13 Paź 2019, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem odpowiedzialny za organizację wesela i interesuje mnie wynajem busów . Czy możecie polecić jakieś dobre firmy przewozowe? Docelowo szukam w okolicach Warszawy, gdyż gości starczy odwieźć do hotelu, bo tak się złożyło, że jedyna sala, która była dostępna na wymagany termin jest bez noclegu na gości. Byłbym wdzięczny za polecenie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli prowadzisz firmę transportową lub rozważasz jej prowadzenie to zerknij sobie koniecznie tu karty paliwowe i zobacz ile możesz zaoszczędzić właśnie na paliwie.
Takie mądre zarządzanie firmą jest bardzo ważne bo zaoszczędzone pieniądze możesz znów zainwestować w firmę i biznes będzie się kręciłuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za takie usług. Możne się to przydać wielu podróżnym. Transfer z lotniska to dobra rzecz.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 12 Lut 2020, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, dobrze jest mieć namiar na szybki transport z lotniska, dobrze jest o tym pomyśleć, zanim zaczniemy podróż. Pierwszą rzeczą jednak, jaka jest również dla nas ważna, jest przede wszystkim bagaż. Musimy wiedzieć, jak go zapakować, by nie złamać zasad panujących w samolotach. Tutaj https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/plecak-do-samolotu-o-czym-warto-pamietac o tym przeczytacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 2:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj zgadza się, grunt to odpowiednie zorganizowanie takiego bagażu. Ja akurat często podrózuję autem z moją rodziną ,ale mamy faktycznie sporo tego bagażu a chcielibyśmy się wybrać na wspólną wycieczke rowerową po górach. Myślę więc nad kupnem platformy rowerowej, może ktoś z Was ma takie coś? Coś jak tutaj https://ebagaznik.pl/pl/c/Przewoz-rowerow/64 bo widze że jest spory wybór i spoko ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Czw 13 Maj 2021, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma pod tym linkiem: http://symlog.eu/ posiada wieloletnie doświadczenie w spedycji. Organizacja transportu kolejowego to ich specjalność. To od niej zaczynali przygodę ze spedycją. Doświadczeni w swojej branży. Branża transportu moim zdaniem bardzo szybko się rozwija i sama zastanawiam sie nad takim biznesem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group