Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Do ortopedy najlepiej wybrać się prywatnie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sob 8 Lut 2020, 12:42    Temat postu: Do ortopedy najlepiej wybrać się prywatnie? Odpowiedz z cytatem

Jak wy to widzicie?
Czy do takiego specjalisty najlepiej iść prywatnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Nie 9 Lut 2020, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na czasie, to na pewno warto umówić się prywatnie.
Tak będzie znacznie szybciej.
Tutaj https://holsamed.pl/poradnia-ortopedyczna/ widziałam przykładowy gabinet - możesz sobie sprawdzić.
Minusem jest to, że trzeba zapłacić, ale na nfz czekałabyś tygodniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 28 Sty 2022, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie odpowiedniego specjalisty-ortopedy to polecam Adriana Stępińskiego z Poznania. Dzięki niemu po kontuzji wróciłam do pełni sprawności, a na stronie https://www.adrianstepinski.com/ można znaleźć informacje kontaktowe do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz palący problem to lepiej prywatnie, zamiast czekać 2-3 lata. : -) Ale też można się zapisać w międzyczasie próbowa czegoś innego. Mnie dobijało kolano, pojechałam na igły http://akupunkturapokrywka.pl/akademia-dlugowiecznosci-bojanowo/ uznając to za stratę czasu i odwołowałam prywatną wizytę, bo przestała być potrzeb,a. ; -)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2022, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tak. Przede wszystkim dlatego, że prywatnie dużo szybciej znajdziesz odpowiadający ci termin, ale także leczenie może przejść dużo sprawniej. Wiem że w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie przyjmują naprawdę świetni specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie oraz potrzebną wiedzę, żeby porządnie zająć się leczeniem różnych dolegliwości. Weźcie ich pod uwagę, a myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group