Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór fotografa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sob 8 Lut 2020, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale macie świetne porady! Na pewno sobie z nich skorzystam, bo w tym momencie szukam fotografa na swoje wesele. Przyznam szczerze, że myślałam, że będzie łatwiej, ale niestety nie każdy ma taką ofertę, jaka mi się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Czw 13 Lut 2020, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrego i sprawdzonego to zamówić kogoś z firmy. Oni najlepiej się znają na organizacji wesel, także pomogą Ci także w innych atrakcjach weselnych. Są doskonali pod każdym względem przy organizacji imprez.
popr pisownię usunięto kryptoreklamę /mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pkfstu
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 15 Lut 2020, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po znalezieniu fotografa najlepiej poprosić o pokazanie reportażu z wesela które odbyło się w podobnych warunkach w jakich będzie się odbywało wesele przyszłej pary młodej, np. jeśli Wasz ślub odbędzie się w małym drewnianym kościółku to niech fotograf/kamerzysta pokaże jakiś ślub wykonany właśnie w takim kościele a nie w dużym i jasnym kościele.

Można też spróbować poszukać fotografa z innych regionów Polski, które są biedniejsze niż ten w którym się mieszka. W takich regionach koszty życia są znacznie niższe niż w dużych miastach, więc osoby tam mieszkające mogą mniej zarobić aby się utrzymać.

Proponuję sprawdzić jakieś miasto np. na wschodzie Polski jakie są tam ceny, może uda się znaleźć kogoś kto będzie tańszy np. 1000zł niż w Warszawie a za dojazd na wesele policzy sobie 200zł.
_________________
Kamerzysta Tarnobrzeg, Fotograf ślubny Nowy Sącz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Nie 16 Lut 2020, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

istel napisał:
Ja również poszukuję fotografa idealnego i przejrzałam już bezskutecznie dużo ogłoszeń. Pragnę, aby moja fotografia ślubna wyróżniała się delikatnością i dbałością o detale. Może macie kogoś do polecenia w Rzeszowie?


Z Rzeszowa znam bardzo sympatyczny i utalentowany duet fotografów uśmiech Paulina i Maciek. Robili moim znajomym na slubie zdjęcia, sprawdzili się świetnie i biorę ich też na mój slub w sierpniu uśmiech
https://notofotostudio.com/bacowka-radawaspa-stylowe-polsko-wloskie-wesele/
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 16 Lut 2020, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy całkowicie rezygnują z obecności fotografa, angażując do robienia zdjęć dobrego znajomego, albo kogoś z rodziny. Wtedy -fotograf Katowice z laboratorium fotograficznego Fotosilesia może okazać się przydatny. Tutaj można zamówić odbitki zdjęć, zdjęcia na płótnie i wiele innych. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BRIMNES
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz spróbować na https://fixly.pl poszukać fotografa. Ja szukałam wykonawców do układania płytek co prawda, ale widziałam, ze pojawiły się tam nowe kategorie, między innymi właśnie fotograf. Jeśli to będzie działać w połowie tak dobrze jak płytkarze, to zdecydowanie warto. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prohaska.retta
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 22 Mar 2020, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf musi robić zdjęcia odpowiadające naszej stylistyce, inaczej nie będą się nam podobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubovlisitsa
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz oglądać portfolio fotografa czy pasuje tobie jego estetyka zdjęć, obróbka, poczytać opinie o nim i jak pracuje.
_________________
Cześć !
Nazywam się Lubov Lisitsa i od ponad 5 lat fotografuję śluby,realizuję sesje narzeczeńskie, ciążowe i dziecięce, business i beauty.
Pracuję w kraju i za granicą, wszędzie tam, gdzie jest szczęście. https://www.lisitsa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
suchlo
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o tym konkursie http://atelierwspomnien.pl/? Zdjęcia w galerii bardzo mi się podobają, mając takie zdjęcia, po co ten konkurs? Zgłaszał się już ktoś i ma więcej informacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brittanyorn
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy dokonać wyboru fotografa w oparciu o portfolio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group