Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

foteliki, a bezpieczeństwo
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 0:17    Temat postu: foteliki, a bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknęłam się w internecie na taki artykuł o fotelikach do samochodu dla dzieci https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ . Co o tym sądzicie? Korzystaliście z tych produktów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotelików używałam różnych. Przyznam, że sie zdziwiłam i to mocno po tych testach. Muszę sie teraz zastanowić co wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Sob 8 Lut 2020, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No też szukam właśnie i przez to znalazłam ten test język z oczkiem. Myślę nad smartkidbeltem, znajomi mają i to super opcja np. do taksówki czy jak jedziemy z kimś kto nie ma fotelika bo można ten pas szybko podpiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Nie 9 Lut 2020, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o nim też myślałam kiedyś. Często podróżujemy różnymi samochodami bo to znajomy podwiezie czy coś i takie latanie z fotelikiem było by irytujące lekko, a taki pasek jak smartkidbelt można łatwo schować np. do torebki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smart Kid Belt to doskonały sposób na zabezpieczenie dziecka podczas jazdy w taksówce, busie czy w aucie dziadków. Łatwo i szybko się go montuje i jest bardzo lekki więc nie ma problemu z przemieszczaniu się z nim. Bardzo się cieszę, że tak pozytywnie wypadł w tych testach gdyż to potwierdza, że to był bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 20 Mar 2020, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie, nie i jeszcze raz stanowczo nie! SKB nie jest bezpieczny! I mówi się o tym wiele, ale nieeeee... lepiej szafować życiem dzieci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duff231 napisał:
Fotelików używałam różnych. Przyznam, że sie zdziwiłam i to mocno po tych testach. Muszę sie teraz zastanowić co wybrać.


Fotelik to podstawa bezpieczeństwa, musi być dostosowany do wzrostu i wagi dziecka. Warto o to zadbać.

_____________
Polecam artykuł
https://www.lexmedia.com.pl/czytnik-rfid-jak-dziala-na-czestotliwosci-radiowej/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 7 Lut 2022, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazikdobry napisał:
duff231 napisał:
Fotelików używałam różnych. Przyznam, że sie zdziwiłam i to mocno po tych testach. Muszę sie teraz zastanowić co wybrać.


Fotelik to podstawa bezpieczeństwa, musi być dostosowany do wzrostu i wagi dziecka. Warto o to zadbać.


Fotelik dla młodszych dzieci obowiązkowe starsze już mogą korzystać z innych rozwiązań. Smart Kid Belt jest bezpiecznym rozwiązaniem posiada homologację i atesty, a cała ta nagonka i bledną opinia to skutek nierównej konkurencji, która chciała zablokować sprzedaż tego produktu, a dlaczego... https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-to-sie-robi-w-ue.html sami przeczytajcie i wyciągnijcie wnioski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze podczas podróży samochodem i tylko i wyłącznie fotelik z odpowiednimi testami może dać nam to poczucie bezpieczeństwa. żadne inne rozwiązania nie będą tak samo bezpieczne. Fotelik chroni głowę, wszystkie odcinki kręgosłupa, w zasadzie prawie całe ciało dziecka i przy wypadku, przy zderzeniu z innym autem jest w stanie uratować dziecku życie. Jeśli macie wątpliwości to obejrzyjcie sobie filmiki, które pokazują co dzieje się z dzieckiem podczas kolizji. No a jak zdecydujecie się na zakup fotelika to najlepiej nowy i ze sprawdzonego źródła, chociażby ze sklepów takich jak ten https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-dzieciece/foteliki-samochodowe-15-36.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malina99
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 58

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli juz dziecko jest starsze, nie chce siedziec w foteliku, to super rozwiazaniem na taka sytuacje jest pas smartkidbelt oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group