Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wycieczka w gory

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Simylar
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 2 Sty 2019, 21:11    Temat postu: wycieczka w gory Odpowiedz z cytatem

Witam, klimat gor jest wyjatkowy i niepowtarzalny, wiec w tym roku zamierzam tam pojechac i rozgladam sie
za odpowiednim hotelem gdzie mozna dobrze zjesc wypoczac i zrelaksowac sie.Myslimy o tym hotelu http://www.hotelcrocus.pl/
ale jeszcze nie wiemy Moze wy mi podpowiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w góry to może na jakiś surwiwal ;D Co to za sztuka spać w hotelu;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taka wycieczka super, generalnie dobrze jest postawić na aktywny wypoczynek. Jeszcze lepsza opcją jest kemping, to jest próba dla każdego. Ja znam wiele osób które kochają tego typu wycieczki. Jeżeli bedziecie planowac taki wypad to zajrzyjcie sobie na stronkę http://naszglospoznanski.pl/kemping-w-srodku-lasu-co-zabrac-ze-soba/ Zapoznacie się tam z akcesoriami, które warto wziąć ze sobą na kemping.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się wybieramy na wycieczkę w góry, to na pewno trzeba się dobrze spakować i zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. W sklepie https://akcesoria-podrozne.pl można kupić wiele przydatnych akcesoriów podróżnych do pakowania. Organizery, kosmetyczki czy buteleczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie zastanawiam nad tym aby w tym roku wybrać się na wycieczkę do Krakowa. Znalazłem na stronie 360krakow.pl bardzo ciekawy artykuł o atrakcjach wartych zobaczenia w Krakowie i musze wam powiedzieć, że nabrałem sporych chęci aby się tam wybrać. CO wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nieopodal Krakowa Pokoje i apartamenty pod Krakowem w Mogilanach to miejsce, z którego blisko w piękne zakątki Małopolski i południowej Polski.. W obrębie 100 km jest masa atrakcji i świetnych do zobaczenia miejsc, które nadają się nie tylko na wędrówki, ale i na wypoczynek w otoczeniu górskich widoków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno mogę doradzić sklep internetowy https://www.sklep.hanzel.pl/ z obuwiem górskim. uśmiech Jeśli wybieracie się w góry to szczególnie trzeba pamiętać o wygodnych i trwałych butach! A w tym sklepie zawsze takie mają. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group