Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beahan.nicholaus
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 22 Lis 2019, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukamy z żoną idealnego mieszkania, w którym moglibyśmy zamieszkać. Nie zależy nam na czymś dużym, wystarczy niewielka kawalerka, ładnie urządzona. Przeglądamy jak na razie mieszkania Szczecin wynajem https://elite.nieruchomosci.pl/mieszkania/wynajem, nie bierzemy pod uwagę kupna, gdyż na chwilę obecną nie możemy sobie na to finansowo pozwolić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 17 Sty 2020, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wybrzeżu nie pomogę ale gdyby ktoś szukał w stolicy to kumpel właśnie kupił bardzo ładne mieszkanie na Białołęce na osiedlu Apartamenty Ostródzka w bardzo ładnej lokalizacji i sa tam jeszcze wolne mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie poważnie interesują mieszkania w lublinie. Dlatego zastanawiam się nad zakupem mieszkania na osiedlu Felin Park: https://www.felinpark.pl/. Okolica wydaje mi się bardzo przyjazna i spokojna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największa ilość ogłoszeń dotyczących mieszkań jest dostępna na stronie: https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/mieszkania . Z łatwością można tutaj zmniejszyć ilość ogłoszeń, dodając szczegóły dotyczące mieszkań, które Cię interesują. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto 11 Lut 2020, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje pierwsze mieszkanie.. to brzmi jak sen! Warto więc pomyśleć o wszystkich elementach związanych z tym działaniem, przede wszystkim o ubezpieczeniu. Zajrzyj więc na stronę https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci gdzie znajdziesz korzystne propozycje w rozsądnej cenie. Dzięki temu będziesz mieć pewność swego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Czw 20 Lut 2020, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli planujecie zakup mieszkanie to warto byłoby zdecydować się na to aby sprawdzić dokładniej ofertę tych mieszkań we Wrocławiu https://inkomsa.pl/pl/mieszkania-wroclaw . Moim zdaniem to na prawdę ciekawe i eleganckie mieszkania warte uwagi. Są w świetnej lokalizacji i budował je bardzo dobry i doświadczony deweloper. Sprawdźcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 22 Lut 2020, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania w tych czasach to wlasciwie prosty temat. Na poczatek po prostu doprecyzowuje sie swoje oczekiwania i z nimi uderza do konkretnego dewelopera. Reszte w naszym przypadku ogarniał juz Lps invest. My wlasciwie tylko pojechalismy, obejrzelismy nasze 55m na Rembertów Przy Lesie i lada moment sie wprowadzamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą ofertę znalazłam na http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ ta firma ma w swojej ofercie różne mieszkania gotowe do zamieszkania albo od dewelopera. Na ich osiedlach można zoabczyć fontanny, bardzo dużo jest tam zieleni. Nie brakuje miejsca dla samochodów albo siłownie. Tak że każdy znajdzie coś dla siebie fajnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emmerich.samson
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Mar 2020, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług dobrego dewelopera. Taka osoba doradzi Ci odpowiednio, a do tego pomoże wybrać nieruchomość w wymarzonej przez Ciebie lokalizacji.
_________________
marketing deweloperski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Nie 29 Mar 2020, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę, właśnie kupiłam mieszkanie prosto od dewelopera na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera, jednak co nowe to nowe. O takim mieszkaniu marzyłam, nie mogę się doczekać przeprowadzki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group