Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ czy zespół muzyczny?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikabro
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2019, 10:12    Temat postu: DJ czy zespół muzyczny? Odpowiedz z cytatem

Wielkimi krokami zbliża się wesele mojego ukochanego brata. Obiecałam Błażejowi, że zapewnię mu najlepszą oprawę muzyczną i zamierzam dotrzymać danego słowa. Początkowo rozważałam wynajęcie DJ-a, ale ostatecznie uznałam, że zespół weselny grający muzykę na żywo zdoła zbudować znacznie bardziej oryginalny klimat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izkaa88
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 11 Lip 2019, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jakich gości spodziewacie się na weselu i przy jakiej muzyce lubia się bawić. Braliście pod uwagę wodzireja? To też może być fajne rozwiązanie. A tu ciekawy artykuł: Jaką oprawę muzyczną wybrać na przyjęcie weselne?
_________________
Kosmetolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka25
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 19:30    Temat postu: zespół na wesele Odpowiedz z cytatem

A skąd jesteście? U mojej siostry grał zespół Fiesta z Lublina i zabawa była przednia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kolciia
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ najlepszy, puści taką muzykę jaką będziesz chciała i to w oryginale Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zegan
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pytacie jak wybrać zespół na wesele to powinnam odesłać Was do artykułów, które były mi bardzo pomocne, gdy organizowałam ślub https://be-aware.pl/. Najlepiej zacząć poszukiwania w Internecie. Wpisz przykładową frazę: “zespoły weselne Toruń”. Jeśli wyniki Ciebie nie zadowolą, może warto poszukać dalej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dkihn
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście wybrałabym DJa, bo gra piosenki w przeróżnych repertuarach, więc będzie coś dla każdego, zespół raczej ma piosenki w jednym klimacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
johnson.jacynthe
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Sty 2020, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że nie znosze muzyki disco polo na weselach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bylam na weselu gdzie byla orkiestra i tez bylo fajnie uśmiech nie zapominajcie tez o atrakcjach dla gosci! uśmiech mialam okazje ogladac na zywo rewelacyjny pokaz barmanski grupy speedbar, mega!wykrzyknik uśmiech widowisko pierwsza klasa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagaka
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sob 18 Sty 2020, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas był dj. Uważam, że to wszystko zależy od zespołu/dj jak potrafi porwać gości. Jeśli potrafi nawiązać kontakt to ludzie się bawią cały czas, nie siedzą. Zresztą to samo bywa z zespołem, jeśli zespół nie potrafi porwać gości to też nic z tego nie będzie. A jedno więcej na tak za dj na pewno finansowo mniej wychodzi ze względu na ilość osób uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danusia009
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem DJ, bo wtedy można dobrać dowolną muzykę a nie skazywać się na disco polo, ale to jest moje zdanie - przeważnie goście wolą zespół,i... disco polo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group